Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fekhely van a kutyátokn...

Milyen fekhely van a kutyátoknak lakásban?

Figyelt kérdés

Az a műanyag láda jó? Lehet benne cserélgetni bármilyen otthoni plédet.

Vagy textil ágyat vegyek?


jún. 26. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mekkora kutya és milyenek a szokásai. Az enyém németjuhász, azaz nagytermetű és szeret kiterülni, mint egy lepény, úgyhogy a láda+párna nem volt opció sosem. De vannak kutyaágyai, hosszú vagy rövidszőrű változatban. Mondjuk úgyis a kanapén alszik nagyrészt, úgyhogy mindegy. :D

Ha kisebb testű és szeret összegömbölyödni, akkor jók azok a verziók is, amit kinéztél.

jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk icipici lakásunk van, de több ágya is van a kutyának. :D Á, nincs elkényeztetve... Van egy ágy (tulképp párna), amit még az Ikeában vettem, mikor még voltak kutyás cuccok... Ez egy kisebb fajta. Ezen kívül van még egy ágya, ami egy régi, használaton kívüli párna és én csináltam rá huzatot. Ez nagyobb méretű, mert szeret elnyújtózni a kutyám.

És persze ezenkívül nagyon szeret a kanapén is aludni. :D

jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!