Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a saját kutyám?

Megharapott a saját kutyám?

Figyelt kérdés
Soha nem volt agresszív amikor állat orvoshoz vittem mindig mondták hogy ők ilyen barátságos kutyit még nem láttak. Mindig kozmetikus furdeti de ma bele letpett a kutya kakikba ezért itthon le akartam mosni a lábát amikor a zunyant a lábára irányítottam meg harapott. Nem fájt nem vérzett de akkor is megharapott, és nem értem hogy miért, aviz sem túl hideg sem túl meleg nem volt
jún. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet fáj a lába. Át kéne nézni, lehetőleg szájkosárban legyen.
jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csak te tudhatod, hogy megharapott-e, mi nem.
jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hát idegen helyen, idegen emberekkel lehet nem olyan nagy a pofája. De te ismerős vagy, veled mer arcoskodni.
jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Az én kutyim is ilyen békés volt világ életében, a dokiknak soha semmi gondjuk nem volt vele, vért vettek tőle, ő tartotta a kezét, hogy csak nyugodtan. Oltásra sem, mintha észre sem vette volna, hogy megszúrják, imizolnál mondták, ez fájni fog neki, de semmi. A kullancsot a hasából úgy bírtam csak kiszedni, hogy mondtam neki, feküdjön, hátára fordítottam és úgy kellett maradnia mozdulatlanul. Megcsinálta. Olyan szelíd volt, úgy hiányzik💔
jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami nem vérzik, az számomra nem harapás csak odakapás... Nézd át a kutyát, ha biztonságosabbnak érzed kosárban és ha minden lábánál csinálja valószínűleg rosszul ismerted, ha csak annál az egynél, akkor valami baja van és doki (+rosszul ismerted).
jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 mindennél jobban ismerem őt 2 éve a társam én neveltem. Semmi sérülés nincs a tappancsán és azóta nem is harapott meg, nem értem mi volt ez. Ő nem egy kis termetű kutyi hanem egy pitbull.
jún. 22. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:

De a lába nem fáj? Vagy nem okoztál neki valamivel fájdalmat? Mert valamitől odakapott reflexből.


Mondjuk te ismered a saját kutyád, az enyém előbb harapná le a saját lábát minthogy nekem odakapjon akkor is, ha véletlenül fájdalmat okozok. 🤷‍♀️


Próbálgasd rendszeresen, ha megint odakap, akkor valószínű nem fájdalmában tette csak feszegeti a határokat.

jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!