Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy élhet 15 évig egy közepes...

Hogy élhet 15 évig egy közepes és egy nagytestű kutya Darling száraztápon és Pennys konzerven?

Figyelt kérdés

Állítólag azok a kaják olyanok, mint a méreg. Vagy mint nekünk a chips.

Nem értem, mégis végig élte az életét a szomszédom két nem kicsi kutyája, sőt, még tovább is.

Tiétek miket eszik?


jún. 20. 04:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
VAn alkesz dohanyyos 85 eves, és van aki sportolt, egeszseges eletet elt es meghal nyugdijazas elött..
jún. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
2-3.000 ft / kg közötti eledeleket kap, azt is változatos gyártóktól. Nem lenne szívem rajta spórolni, hogy okádék moslékokat veszek, konzerválva.
jún. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem méreg, szimplán értékes tápanyagok helyett gabonával van tele. Nem árt, de nem is használ, áthalad a kutyán nagyon minimális hasznosulással.


Ha a kutya emellett kap ezt-azt, akkor a tápanyag-igénye fedezve lehet annyira, hogy az élettartama ne csökkenjen.

Aztán attól még lehet mindenféle, többnyire rejtett baja, de eléldegél velük

jún. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Genetika. Meg mázli
jún. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kapott mást. Reggel és este csirkés Darling száraz, este pennys morzsi csirkés konzerv. Ja, meg délelőtt egy dentastix.
jún. 20. 07:15
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Nagy mázli. De nem irigylem szerencsétlen kutyákat. Én ettől százszor jobb minőséget adok a kutyámnak.
jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes dolog ez. Nekünk van egy 15 éves nem pici de nem nagy keverék kutyusunk. Javarészt olcsóbb tápokat kap, de néha házi kosztot is, ritkábban picit drágább cuccot, de alapvetően olcsóbbakat. Most voltunk épp dokinál, elcsodálkoztak milyen jó a vérképe, stb. Ehhez képest a rokonunknak ezalatt az idő alatt volt 4 kutyája, azok mindig méregdrága cuccokat kaptak, sokkal többet tutujgatták a kutyákat, mindnek állandóan baja volt, kettő el is pusztult mindenféle bajokban sajnos. Állandóan van valami bajuk. Hát sztem ilyen ez.
jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Genetika meg szerencse. Nálunk meg a nem vonaltenyésztett, nem küllemre tenyésztett, hanem átlag tenyésztő által nem is ismert genetikai törvényszerűségeket is figyelembe vett tenyésztésű közepes méretű kutyáink prémium tápon és házikoszton is csak átlag 13-14 évet éltek.
jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
A kutya emésztését megviseli az állandó magas minőségű étel. Csak ezt elfelejtik megemlíteni.
jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
#9 Meg kutya és kutya között is van különbség, ízlésben és belső működésben is. Pl. én eddig ahány kutyás könyvet olvastam, tacskósat, puli-pumi-mudisat, általánosat, akár elmúlt 10 évben írottat, akár majd' 100 éveset, abban megegyeztek, hogy házikoszt jó, nyers tojást ráütni a száraz tápra tök egészséges, maradékot adhatunk a kutyának. Na, nekünk volt olyan kutyánk, akinek ha a még nem romlott, csak a gyereknek nem adjuk oda maradék pörköltet és tésztát odaadtuk, úgy befalta, mintha két napja éhezne, meg olyan is, aki abból kipiszkálta a húst, a tésztát meg otthagyta.
jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!