Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud mondani olyan...

Valaki tud mondani olyan kutyafajtákat amiket be lehet tanítani bármire ?

Figyelt kérdés
Porázon szeretnék már Regota sétáltatni kutyát csak edigi kutyaink egyiket sem lehetet meg tanitani Rá
jún. 10. 23:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%

9-es voltam.

Nekem befogadott utcai vegyes keverék kutyáim voltak eddig csak, kis és nagytestű is. Persze megesett hogy picit húztak de mivel nem engedtem így nagyon hamar leszoktak róla. Az ide-oda rohangálás egyiknél sem volt jellemző, meg a nagy rángatások sem. Mázli, ezek szerint, ötszörösen :D

jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhogy jobban jössz ki, ha trénert hívsz a meglévő kutyátokhoz. Sok menhelyen majdnem naponta sétáltatják az összes kutyát, oda pedig kerül minden, x évig disznóólban, pincében vagy láncon tartott kutya is, akivel soha semmit nem foglalkoztak, mégis pár héten belül (ha nem azonnal) el lehet velük sétálgatni a mezőn, nyugisabb utcákban.

Ha pedig jelenleg nincs kutya, akkor hozzatok menhelyről egyet, aki szépen sétál.

jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha eddig egy kutyát sem tudtál erre megtanítani, akkor veled van a baj és nem kellene több kutyát tartanod. Minden egyes kutya nevelhető és képezhető.
jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Bármire? Mondjuk, darukezelőnek szerintem egyiket se lehet betanítani.
jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
A macskák tanuléronyabbak. Meg a malacok.
jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!