Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megpuszilt a kutyám, rá...

Megpuszilt a kutyám, rá másnapra folyamatosan megy a hasam, mit kaphattam el?

Figyelt kérdés
Kalicivírus?
jún. 3. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Vegyél be Cralexet vagy Bolust, és nem lesz semmi bajod.
jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Bármit. A kutya mindent is összenyal, az is lehet, hogy nem vírus vagy ilyesmi, csak valami növényi vagy állati maradvány, amire rosszul reagálsz.

Pótold a folyadékot és a sót, kímélő étrend pár napig, esetleg aktív szén (de csak, ha nem szedsz semmilyen gyógyszert, mert annak a felszívódását is gátolja!), legközelebb pedig ne hagyd hogy megnyalja a szád, és moss alaposan kezet, ha ott megnyal. Értem én, hogy családtag meg minden, de azért, az saját egészségedre is figyelj oda.

jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagy eséllyel nem a kutyádtól kaptad el azt, ami miatt a hasad megy.
jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Semmit.
jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmi olyat nem kapsz el, amitől fosni fogsz 😅
jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy előtte (pl.) egy másik kutya hatsóját nyalta. Ki ne látott volna még ilyet. Ebből következik, lehet akár pszichés okra visszavezethető hasmenésed, főleg, hogy a kérdés Felmerült.

Szerintem amúgy semmi bajod nem lesz remélhetően. Jobbulást

jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy a kutyától kaptad el? Nem lehet véletlen egybeesés?

Amúgy meg ha nagyon rosszul érzed magad, menj el orvoshoz.

jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kb 0 az esélye,hogy ettől megy a hasad.



Kutyákkal foglalkozok illetve 20 éve vannak nekem is kutyáim, én nem szoktam engedni,de ohatatlan,hogy véletlen szájon ne nyaljon egy kutya.. Sose volt semmi bajom tőle.

jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha esetleg kalicivírusos csöviszart szaglászott előtte, innen jött hogy esetleg az jött rám.


Mert a kutyák nem betegek.

jún. 4. 21:39
 10/10 anonim válasza:
100%
Engem naponta megpuszil... Azzal kezdjük a napot. Ráadásul 2 kutyám van. 🙂 Szóval... Ez csak véletlen. Amúgy meg....IMMUNERŐSÍTŐ A PUSZI!! NE AGGÓDJ!
aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!