Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig bírja a kutya wc nélkül?

Meddig bírja a kutya wc nélkül?

Figyelt kérdés
jún. 2. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyű mert homeoffice-ban vagyok megállás nélkül, így 2 óránként szoktam ki ülni vele az udvarba 1órára.


De mikor nonstop szakad az eső, akkor egyáltalán nem akar kimenni, még egy fél perc pisire se, aztán majd csak 4-5 óra múlva jön oda hozzám szólni, hogy most már menjünk ki pisilni, akkor már nem érdekli az eső.


Szóval mondanám, hogy 4-5 óra, de tuti vannak mások, akik nem home office-ban dolgoznak, gondolom náluk több időt van a kutya a házban.

jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik meddig. Vizelet: Egy kölyökkutya jó ha 2-3 órát tartani tudja (elvileg annyi órát tudja tartani ahány hónapos), egy felnőtt egészséges kutya 9 órát szerintem kibír, de azért szerintem 10-11 órát húzni, főleg rendszeresen az már egészségtelen.
jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Fokozatosan kell növelni az időt és akkor kibír akár 10 órát is, de persze egészségesebb, ha legalább 6 óránként ki van engedve.
jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobbak tovább bírják, vigyáztam ismerösöm nagytestű kutyájára, pont esett az eső , hiába engedtem volna ki többször nem ment ki, megérezte,hogy esik és nem, basszus 16 óráig az a kutya nem pisilt, kakilni meg azon a napon nem, de másnap reggel kipakolt 4 aknát.


Nálam egy kistestű és egy közepes van lakásban. Napi 3 sétával. reggel 40 perc, délután 1 óra, este 11 körül még egy 10 perc eü séta. Öreg kutyám van hogy becsurizik. De feltörlöm és kész. 8-9 órát vannak átlagban egyedül,szerencsére autóval a munkahelyem 5 perc szóval így utazással nem megy el annyi idő.


Bér ha elköltök akkor 10-15 perc lesz autóval,hiéba kertes ház nem fogom őket egész nap kint hagyni öreget nem is lehete ha hideg van.

jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy egészséges felnőtt kutya 8órát kibír a mindennapokban. Extrém esetben 13 órát, de ez már nem járul hozzá az egészségéhez. Minél tovább tartogatja annál inkább szaporodnak a baktériumok a vizeletben székletben, pont úgy mint az embereknél.
jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!