Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp(vissza)váltás ideje?

Táp(vissza)váltás ideje?

Figyelt kérdés

A kutyámnak úgy tűnik nem megfelelő a mostani táp (Brit Care), így visszaváltanánk arra, amit a tenyésztőnél kapott. Kb két hete nem eszi a tenyésztápot, elég lassú volt az átszoktatás a mostani tápra. Mennyi idő alatt szoktassam vissza a korábbi tápjára?

Nem szeretném nagyon elnyújtani, mivel vannak olyan tünetei, amik vélhetően a mostani táptól jöttek ki.


máj. 31. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erzekeny a gyomra szerinted?

Oszinten szolva en mindig csak levaltottam a tapot, nem kevergettem vagy ilyesmi. Soha semmi baja nem volt tole.

máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt sajnos nehezen tudom megítélni, 5 hete van nálunk.

Valószínű az új tápban valami nem megfelelő neki és emiatt gyulladt a füle, legalábbis az orvos is csak erre tud gondolni (fülatkája nincs). Tápon kívül emiatt nem kapott mást eddig, nehogy bekavarjon. Viszont már negyedik hete kezeljük a fülét, az utóbbi két hétben antibiotikumos cseppel, és még mindig nem az igazi. Emellett aggasztó, hogy az ürüléke is eléggé lágy, így most már szerintem nincs értelme tovább várni, hogy megszokja-e a tápot.

máj. 31. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat akkor ezt en siman csak levaltanam, most ne szarakodj szerintem.
máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!