Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet (macska)alomra szoktatni...

Lehet (macska)alomra szoktatni egy yorkit? Erkélyre tenném, vagy inkább a fürdőbe?

Figyelt kérdés

máj. 29. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Én próbáltam az elején a kutyapelenkát. Nem ment, valahogy nem tudtam vele megértetni, mit akarok. 6 hónapos korára szobatiszta lett, mint ahogy a nagy könyv írja, 7 hónaposan már baleset mentes volt hosszú idő után is. Most 8 hónapos múlt, kistestű és bizony időnként eltelik több, mint 10 óra két séta közt, ritkán 12 körül is. Egyedül tartom, ha hosszúzok, akkor szegény tartja. Most költözik mellém testvérem, így könnyebb lesz.

Napi 3-4 séta, ebből csak az éjszakai rövid, egy pisis, a többi futtatós.

Én úgy gondolom a kutyának igénye van a szobatisztaságra, a lakásban pisilés meg nem ez. Sok mindent lehet erről olvasni, saját tapasztalat, (mindössze 2 kutyával), hogy a lenti dolog vègzés jobban működik. De, lehet csak nekem nem való a kutyapelenkára szoktatás :D a macskaalmot nem próbáltam.

máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha annyit nem tudsz megoldani, hogy napi háromszor levidd a kutyád pisilni, mi a sz@rnak van kutyád?? Ez abszolút nem nagy feladat...
máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!