Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik menhely ad kintre...

Melyik menhely ad kintre kutyát? (kistestűt is)

Figyelt kérdés

ápr. 21. 16:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Pl a nyíregyházi Állatbarát Alapítvány csak bentre ad kutyát.
ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Nagykanizsai menhely inkább kintre ad, mint bentre.

De ha bemész, elmondod milyen terveid vannak vele, nagy séták, hétvégi túrák, akkor nagyot is adnak bentre, meg ha azt mondod, jó meleg háza lesz, főzöl neki mittudomén, akkor kintre is ad kicsit. Tacsi keveréket is vittek már kertes házba, évek óta menhelyen volt a kutyus, örültek, hogy valaki hazavitte.

ápr. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

12!


De jó lenne Nyíregyházára is ez a felfogás...Nem lenne bent 180 kutya!!

ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Főleg kistestű kutya nem való kintre !! Ne akarj kutyát !!
ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Vannak fajták, amik tarthatóak kint. A kistestűek pont nem azaok. Nagyon remélem kistestű kutyát semmilyen menhely nem ad kinti tartásra...
ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Kistestű nem való kintre
ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van két állatvédő szervezet, na azok nagytestű, hosszúszőrű kutyát is csak úgy adnak ki, hogy kinti benti tartással. Viszont van egy hivatalos menhely is itt, na ott nem ilyen szigorúak, szerintem ott kistestűt is adnának kinti tartásra. Én azon a véleményen vagyok, hogy van olyan kistestű kutya, amit lehet kint tartani, főleg keveréket. Na persze kell neki egy szigetelt kutyaház, vagy garázs, ahova bemehet. Mindezt úgy mondom, hogy nagytestű kinti benti kutyám van, aki most is itt fekszik az ágy mellett. :)

Csak szerintem már nagyon átestek az állatvédők a ló túloldalára.

ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg átestek a ló túloldalára. Múltkor egy alapítvány csak bentre akart kiadni kuvasz jellegűt, illetve ugyanígy komondor jellegűt is. Vicc... Mikor negatív hozzászólásokat kaptak (tenyésztőktől is), akkor meg persze mindenki hülye volt, csak ők nem.

Ezek az emberek tényleg azt hiszik, hogy akinek kertje van, az sosincs kint? :D


Kérdező, szerintem ne menhelyet, hanem kifejezetten gyepmesteri telepet nézz. Ott nem kötekednek annyit és tényleg még jót is teszel azzal, ha elhozol onnan.

ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
#18 egyetértek. Vannak kint tartható fajták, a pásztorkutyák tipikusan ilyenek. De kistestű vagy bármekkora rövidszőrű fajtát nagyon remélem, hogy senki mem ad kintre.
ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
32%

Kistestű kinnt átfázik,nem való kinntre.


Egyszerűen nem ol,an erős a keringése annak a kisebb testnek

ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!