Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutyánál honnan lehet...

Öreg kutyánál honnan lehet tudni, hogy csak lusta odajönni, ha hívjuk, vagy már rossz a hallása?

Figyelt kérdés
14 éves tacskó, már rutinból csinálunk sok mindent, nem nagyon kell utasítani soha, csak azt vettem észre, hogy ha hívom, csak akkor jön, ha már hangosan szólok neki. Korábban félt a tűzijátéktól, de már az sincs, egész szilvesztert átaludta.
ápr. 11. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lusta akkor szerintem azért felkapja a fejét vagy odafigyel a hangra. Ha abszolút semmi reakció akkor elképzelhető h romlik a hallása
ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csapj valami hirtelen zajt mellette, mikor nem néz oda, pl tapsolj egyet hangosan. Ha semmit se reagál, fülét se mozdítja, akkor valóban a hallásával van a baj, ebben a korban sajnos ez nem meglepő.
ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tapsoltunk, kibontottuk a kajáját úgy hogy ne lássa. És amikor nem volt semmi reakció akkor megbizonyosodtunk róla, hogy nem hall. Először az lett gyanús, hogy észre sem veszi ha hazaértünk, aludt tovább. Amikor hozzáértünk akkor megriadt.
ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szerintem meg csak tettette a süketet. Csinálhattál akármit csak horpasztott, de ha belerúgtam a kajás edényébe azonnal előkerült :-)
ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most próbálgattam, de nem egyértelmű, okos kis tacskó ez, simán lehet, hogy koránál fogva úgy gondolja, hogy joga van hozzá, hogy ne mindig figyeljen. 😄 De megpróbálok rajönni, köszi az ötleteket. 🙂
ápr. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!