Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta hányszor adtok a...

Naponta hányszor adtok a kutyának friss vizet?

Figyelt kérdés
jan. 16. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

10, Nekünk van pont az a zooplusos, amit linkeltél (egyszer pontokból volt ajándékba), semmi haszna nincs. Mondjuk méretéből adódóan mi macskára használtuk (volna). Iszonyú kicsi az alja, ahová a víz folyik ki, normálisan inni nem lehet belőle, igazgatni kell, hogy szépen adagolja, nem is tudom, hányszor borítottam nyakon magam a töltésnél. :D

Az automata itató sokkal jobb, ha jó minőségű, akkor ritkán kell cserélni a vizet, mivel az állandó átforgatással frissíti. Viszont csapvízzel nem, csak tisztított vízzel érdemes használni. De arra azt mondom, megérte beruházni.

jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szuper, köszi! :-)
jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

Mit tudom én, nem tom hogy számoljam, ha több tálja, de egyszer járok körbe az összesen. Tehát napi egyszer biztos. Hetente tisztítom az itatóit, akkor biztos teszek mindbe, amúgy random, hogy melyikben van friss.

Rengeteg itatója van az udvaron, a házban is van több. Körbenézek, amibe kevés van/üres azt újra töltöm, ha szöszös, belement valami, akkor fixen cserélem.

Csak az arányokért mondom, az udvaron van 15 itatótálka, házon belül 3. Napi egyszer körbejárok, hogy mind oké

jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%
Asvanyvizet iszik kizarolag. Ki van teve.
jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Én néha kicserélem a vizét, kb. hetente. Mert egyébként a mi kutyánk nem iszik soha amikor PetChef kaját eszik. Amikor néha száraztápot kap akkor iszik csak.
jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Bent vannak, így a hideg-meleg kevésbé játszik. Van egy tál, amiben naponta újat öntök, mert abból isznak legtöbbször és ki is szokott fogyni. A garázsban és a bejáratnál is van tál, mert séta után néha ott szoktak inni, de azt csak pár naponta cserélem.

(Viszonyításként én meg palackból/kulacsból iszom, amit csapvízzel töltök újra, ha 1-2 hetes víz van csak a táskámban, azt is megiszom gond nélkül)

jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Reggel munkába menet előtt kicserélem, délután ha hazajöttem kicserélem és este kaja után megint kicserélem.
jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy ballonos itató a macskáknak (nem a linkelt fajta). Hetente egyszer szokta átmosni a férjem. Illetve ha valami szösz potyogott bele, akkot kicseréljük. Emellett van sima ivótáljuk is, azt is heti 1-2-szer elmosom és újratöltöm.

De a macskák elég szépen isznak, nem koszolják a vizet. Amiket én láttam, kutyák, iváskor teljesen összevizezték a szôrt is a szájuk körül, amibe aztán beleragadt minden maszat, emiatt a víz is jobban koszolódik. Emiatt gondolom kutya vizét érdemes többször cserélni. Bár ez biztos fajtafüggô is.

jan. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2x-3x. Kinti kutya.
jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Lakásban lakunk.


Én akkor cserélek amikor kapnak vacsorát. Szóval naponta 1x.


Persze értelem szerűen ha elfogy akkor töltök frisset vagy ha már nagyon szöszös akkor is kicserélem,de az esti az mindig fix.


Nyáron általában reggel-este frisset adok.

jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!