Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fűthető itatótálról tapasztala...

Fűthető itatótálról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. dec. 6. 07:36
 1/8 anonim válasza:
14%
Kigyullad
2023. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Én annak nem tudom mi a célcsoportja.


Akinek kinti kutyája van, eddig is megoldotta a napi többszöri vízcserét, nyáron például ugyanúgy kell a meleg miatt.


Akinek fontos a kutyája, az napi többször foglalkozik vele, legalább ránéz, akkor már vizet is adok. De aki napi egyszer kontaktál vele, vagy annyi sem, annak meg szinte mindegy, hogy van-e vize vagy sem.


Aki aggódik a kutyája miatt, hogy télen se jéghideg vizet igyon, az kint sem tartja.


Én legalábbis nem értem ennek a terméknek a létjogosultságát, a fenti gondolatmenet miatt. De ha valaki fel tus világosítani, azt megköszönöm.

2023. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak! Nekem német juhászom van, én ebben gondolkodom.

[link]

Vannak kisebb edények, máshol is. Üsd be keresőbe.

2023. dec. 6. 10:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Adódnak élethelyzetek amikor minimum másfél napra el kell menni a gazdinak, és senki nem tud segíteni.
2023. dec. 6. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
2-es: sokan dolgoznak 12 vagy 24 órás műszakban... És ennyi időre nem célszerű bezárni kutyát, de télen kint befagyhat a vize. Nem tudja mindenki megoldani hogy valaki óránként újratöltse a befagyott vizet.
2023. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom mi a rák baja van itt az embereknek 😂😂


Kérdező: nálunk vidéken az állatoknak egy fűtólap van a vályú alatt. Tudom, hogy nem pont erre gondoltál, de tippre ez talán olcsóbb mint egy tál.

[link]

Valami hasonló van nekünk is. Teljesen jól működik csirkéknél.

2023. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Ja még ehhez hasonló megoldással találkoztam, hogy egy fűtőt raknak a vízbe. Annyi hogy ha az USAból rendeled, akkor a csatlakozó nem lesz jó az itteni konnektorba. De szerintem lehet találni Európán belül is ilyen eszközt , vagy ha mindenképp ezt szeretnéd, van átalakító is.

[link]

2023. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

"Én legalábbis nem értem ennek a terméknek a létjogosultságát, a fenti gondolatmenet miatt. De ha valaki fel tus világosítani, azt megköszönöm."


A fent gondolatmeneted helytelen. Szívesen.

2023. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!