Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereti jobban a páromat...

Miért szereti jobban a páromat a kutya?

Figyelt kérdés
Én vagyok vele egész nap, én etetem, sétáltatom, stb, mégis úgy érzem a páromat szereti jobban, aki már bocsánat, de szarik rá kb és sokszor gonosz is vele.. kutyus mégis mindig őt követi mindenhova, ha hazaér, vele akar osszebujni.. rosszul esik, hogy én csinálok mindent neki és mégsem szeret annyira.. mit tehetnék, hogy erősítsem a köteléket?

2023. nov. 8. 23:35
 1/7 anonim válasza:
30%
Sajnos van ilyen fajta. Ő választja ki a vezért.
2023. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem jobban szereti, csak te fogod fel így. Lehet, ritkábban látja, ezért az ő "szeretetéért", kedvességéért, pitizik jobban a kutya, de attól még kötődhet hozzád jobban, csak mivel úgyis megteszel mindent érte, az egy biztos kapcsolat, amire nem kell ráerősítenie, mert tudja, hogy úgysem változtatsz a rutinon. Nem hülyék a kutyák sem, nem fektetnek energiát abba, ami úgyis biztosan adott. Majd ha gyereked lesz, megérted. Adod az önzetlen szeretetet, és a gyereked is életkorától függően másképp viselkedik úgy, amire azt hinnéd, hogy nem is érdekled. De a maga módján mindig szeret, te a háttér vagy neki.
2023. nov. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A kutya hűséges allat=azt jelenti hogy a szolgalas a dolga. Nyilván ezt Annál lehet legjobban megvalositani aki valóban úgy is tekint rá.
2023. nov. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Irigy kutya vagy. :)
2023. nov. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Miért vagy olyan emberrel, aki gonosz a kutyáddal?



Több tízezer évnyi mesterséges szelekció után örül, hogy ismerős embert lát, még akkor is, ha nem egészséges a kapcsolat. Ennyi, kár beleolvasni többet.

2023. nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Fel akarja kelteni a figyelmét, a tiédet nem kell.
2023. nov. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
96%
Még mindig jobb, mintha a párod jobban szeretné a kutyát.
2023. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!