Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyásoknak mekkora egy nap...

A kutyásoknak mekkora egy nap a nájlon tasak termelésük?

Figyelt kérdés
Pl Budapesten van 700K kutya.
2023. okt. 3. 07:29
 1/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Ezt a hülye számot honnan szedted?
2023. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lebomló kakizacsit használok mostanában, de szoktam olyan zacsikat is újrahasznosítani, ami korábban más terméknek volt csomagolása, és nem szakadt szét. Például most félre van téve ilyen célra egy szeletelt kenyér csomagolása, amiből már elfogyott a kenyér. Egyébként sétánként ritkán használok 1-nél több zacskót, de van, amikor egy sem fogy, mert csak pisil a kutya.
2023. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem már idős a blöki, majdnem minden sétakor van kaki, de csak pici. Kis uzsis zacsit használok, napi 3 legalább kell, mert 5 séta van egy nap.
2023. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos sokan még mindig nem foglalkoznak vele és egyszerűen ott hagyják a kutya💩t
2023. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 vagy 2, lebomló kakizacsit használunk.
2023. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semekkora. Viszek magammal sima átlátszót, amiben előtte a kiflit (vagy valami mást adtak, aztán itthon a tartalmát lehúzom a klotyón, a zacsi kuka. Így úgymond nulla, mert a boltban kapott zacskót használom még egyszer.
2023. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. 0-5 között.
2023. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom attól függ hányszor kakil az adott kutya egy nap. Enyémek napi 2x, ritkán 3x kakilnak egy nap. Én 3 kutyával sétálok és mivel kistestűek, így egy zacskóba gyűjtöm a kakit, belefér egybe. Szóval hiába van 3 kutyám, én is napi 2 zacskót használok fel rájuk, ritkán hármat. :P
2023. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahol 0-3 között. Nálunk ez napi max. 1, ugyanis nem mindig alkot séta közben, ha pedig nagy ritkán kétszer is sikerül neki, akkor ugyanabba bele tudom szedni. Kevés szemetes van felénk, úgyis velünk sétál hazáig a használt is. Elég sok helyen lehet már lebomló zacskót kapni és ahogy írták, más termék csomagolását is újra fel lehet erre a célra használni. Emellett sok kutya a kertben (is) végzi a dolgát (nekünk ezek is mennek a használt zacskóba). Szóval ha azt akarod kihozni, hogy a budapesti kutyák fejenként és naponta elhasználnak 2 nejlonzacskót, akkor erősen felülbecsülöd.
2023. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!