Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya furán viselkedik?

Szuka kutya furán viselkedik?

Figyelt kérdés
10 hónapos golden retriever, szuka. Van egy alvós matraca a teraszon. Újabban minden reggel "meghágja" tipikusan olyan mozdulattal mint a kan kutyák szokták. Ezt miért csinálja vajon?

2023. szept. 8. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerelmes.
2023. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Viszket a puncija.
2023. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hű de értelmes válaszok...
2023. szept. 8. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a lábamat akartam meghágni a szuka fiatalon, azt mondták dominálni próbál. Mondjuk nem értem a tiéd miért a matracot akarja.
2023. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak kinti vagy kinti-benti? Mennyit foglalkoztok vele, napi hány séta van, kutyasuli, feladatozás stb.? Szukáknál dominanciát jelezhet, de azt más kutyákkal és emberekkel szemben alkalmazzák, vagy az unalom jele is lehet.


Ne hagyjátok, tiltsátok le, ha csinálja.

2023. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Dominancia, szukákra is jellemző, hogy hágó mozdulatokkal jelzik, hogy ők a főnökök. Tiltani kell és még csírájában elfolytani benne, mert könnyen a fejedre fog nőni, amiből sok probléma adódhat.
2023. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Szoronghat is, nem csak dominancia lehet!

Azért ennél összetettebb lények, minthogy egyetlen szót, egyetlen jelenségre ráhúzzunk:

[link]

2023. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!