Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy takarítasz fel egy...

Hogy takarítasz fel egy "baleset" után?

Figyelt kérdés
Örökbefogadtunk egy kutyát, még nem teljesen szobatiszta, néha besikerul 1-1 baleset (de jó uton haladunk). Hipoval szoktunk felmosni, de még így is van egy jellegzetes szag bent sajnos. Tanácsokat szeretnék kérni ezügyben, ki mire esküszik.
2023. aug. 3. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Felitattam papirtorlovel a pisit, majd sanytollal lefujtam azt a reszt es papirtorlovel szarazra toroltem.


Ezen kivul napi ketszer felmostam, sima altalanos tisztitoszerrel.

Nem volt budos.

2023. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, milyen felületről. Padlócsempéről fel szoktam itatni vécépapírral, aztán lefújom Sanytol-spray-vel, kicsit rajtahagyom, és papírtörlővel szárazra törlöm. A hipót nem szeretem, mert büdös.

Szőnyegből amíg működött a takarítógép, azzal szívtam ki, azóta aláteszek egy lavórt úgy, hogy a pisis rész a közepére essen, és először mosószeres, majd öblítős vizet öntögetek át a szőnyegen. Utána pár vastag törölközőt (leselejtezettek, direkt az állatok miatt tartunk pár ilyet) alá és fölé rakok, párszor rálépegetek, hogy a nedvességet magába szívja. A végén a Sanytol textilfertőtlenítő spray-vel fújom be.

2023. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
20%-os ecet + Domestos/Florasept.
2023. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Ecet, Sanytol - az a lényeg hogy az összes szag el legyen teljesen tüntetve.


Ammónia tartalmú tisztítószert (domestos, florasept stb) viszont ne használj mert annak olyan szaga van a kutya számára ami ösztönzi hogy újra odacsináljon.

2023. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!