Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mennyibe kerülhet...

Körülbelül mennyibe kerülhet a karakterteszt egy alomnyi kutyakölyöknél?

Figyelt kérdés

Rokonnál születtek kutyakölykök, korábban beszéltünk róla, hogy szeretne majd náluk karakter (személyiség) tesztet, még a nevet is mondta, hogy kivel lenne jó, de azt sajnos elfelejtettem. Hamarosan úgyis ajándékot adnék neki, annak látnám értelmét, hogy a tesztbe anyagilag beszállok, de nem tudom, nagyságrendileg mennyiért csinálják (amikor kijön valaki házhoz és megnézi a kölyköket). Ha durva összeg, nem szeretnék ahhoz képest elhanyagolható pénzt adni, ha meg nem az, akkor több családtaggal össze is beszélhetünk, elegánsabb az egészet állni. Persze az érintettet meg fogom kérdezni, csak előtte jobb lenne egy kicsit képbe kerülni és hátha jár erre valaki, aki tudja, hogy kb. mennyi.

OFF: Mielőtt valaki elsütné: az árvíztűrő tükörfúrógép tudom, hogy ingyen van. ;)



#kutya #kölyök #karakterteszt
2023. júl. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Na, megint egy szaporító ...

Mi a frász van veletek, emberek ?!!?!!!

2023. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leborulok tévedhetetlenséged előtt! Miből sikerült azt leszűrnöd, hogy szaporításról van szó?! Abból, hogy karakterteszteltetni is szeretnék a kölyköket?

Amúgy két törzskönyves, munkában jeleskedő, de az egészségügyi- és küllemfeltételeknek a fajtaklub szerint is megfelelő szülő engedélyezett és tervezett almáról van szó.

2023. júl. 17. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, sajnos nem tudok neked segíteni az árral kapcsolatban, viszont a szakmai tenyésztői csoportokban Belényi Beatrixot szokták ajánlani és tuti, hogy nem olcsó mulatság.

[link]

Annyi, hogy érdemes kipuhatolni,pontosan kinél is szeretné, mert célzottan annál meg tudnátok kérdezni előre.


Sok sikert, tenyésztőnek szuper ajándék lenne!


Egyeske: nyilván egy random szapi karaktertesztet akarna csináltatni egy komplett alomnál, tök logikus.

2023. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2: Köszönöm a tanácsot! Azt sejtem, hogy nem lesz két fillér (kutyánál mi az...), ezért is szállnék be. Még úgy is, hogy ez csepp lesz a tengerben ahhoz képest, amennyit eddig a kutyájukra és most az alomra költöttek.
2023. júl. 21. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!