Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsik, francia bulldog?

Tacsik, francia bulldog?

Figyelt kérdés
Van egy lány tacskóm, és egy lány francia bulldogom, ki vannak ivartalanítva.. Bentik voltak, 1 hónapja költöztünk végre saját házba és nagyon nagy udvar van nekik + egy kisház a házunk mellé építve ahol alszanak, nem akarnak bejönni. Ma hoztunk 2 tacsit, egy fiú és egy kislány ôk is ki vannak ivartalanítva :) Esetleg tipp hogy szoktassam őket? Le van választva az udvarunk, egyenlőre rakjam őket külön? Még bent vannak, bent is lesznek egy ideig, csak nem tudom hogy kezdjem el szoktatni. Tacsimnak kellett pár hét mire megszokta anno a francia bulldogot
2023. jún. 7. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem kérek olyan kommenteket hogy minek ennyi kutya., imádjuk őket, gyerekek is imádják. Cicánk is van a 2 régebbi kutyus nagyon el van vele :)
2023. jún. 7. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi kutyák hogy jönnek ki más kutyákkal, amikor pl setanal találkoznak velük?


Alapból semleges helyen találkozzanak, ismerkedjenek meg, majd együtt induljatok haza.

Egyébként egyik fajta sem kintre való, csoda lesz, ha a francia bulldog nem fog hőgutát kapni.

2023. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ivartalanok, akkor gondolom idosebb kutyak, tehat vannak oltasaik. Na ilyenkor uccu neki es seta-seta-seta! Egyutt menjetek, az osszes kutyaval, napo tobbszor. Igy lehet a legjobban osszeszoktatni oket.


Szerintem ez majd 2 emberes feladat legyen, biztos, ami biztos, hatha nem jonnek ki elsore, igy ne egy ember fogja mind a 4 kutyat.

2023. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Össze is szoktak :)


Bent is szoktak lenni persze, de inkább kint szeretnek lenni. #1 es írtam hogy a házunk mellé van épîtve kis ház. Az nem kutya ház., hanem egy szoba nekik! Ugyan olyan, mint a mienk., csak mivel most szültem nem akarom hogy egyenlőre a babával legyenek..

2023. jún. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!