Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyek agility táborba?

Mit vigyek agility táborba?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek 1 hetes kutyás agility táborba. Kaját tudonk venni ott de szeretnék azért pl reggelire vinni valamit. Kaja ügyileg mit vigyek? Kutyusomnak? Magamnak?

2023. jan. 30. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mit szoktal reggelizni? Azt vidd.

Kenyer, zoldsegek, kencek ra, pl majkrem, zoldsegkrem, stb.

Ha van huto, akkor felvagott, tojas, kolbasz, csinalhatsz rantottat, stb.

Ehetsz zabkasat is.

2023. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Kutyanak meg a szokasos tapjat, plusz jutalomfalatot vigyel. Vagy nem ertem, hogy mivel akarnad meg etetni :D
2023. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami nassolni valót nyugodtan vihetsz.
2023. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
kutyát ne felejts el vinni
2023. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ami otthon is szokott kelleni.
2023. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sivatagba mész, mindenhol van bolt. Több agility táborban voltam már és mindegyikben naponta-kétnaponta ment valaki a boltba kocsival (Tesco, CBA stb) és körbekérdezett, hogy kell-e a többieknek valami.


Romlandó cuccokat viszont csak módjával vigyél, mert a hűtő gyorsan telik. Szerintem a legegyszerűbb reggeli a müzli+tej, általában azt eszem ott. Ha kajamotivált a kutyád, akkor vigyél jutinak valami olyat, amit nagyon szeret (pl virsli), mert rengeteg inger, úszás a 2., 3. napra úgy le fogja szívni, hogy örülsz, ha dolgozik valamire. Ami tök hasznos még, a rágcsa és üdítő, amit az esti beszélgetésekhez be tudsz dobni a közösbe. Ha tápos a kutyád, akkor nyilván vigyél neki tápot :)


Nem kaja, de én mindig viszek elosztót, tányérokat, evőeszközöket, főleg éles kést, mert az nem nagyon szokott lenni és egy hatalmas, kb 3 l-es itatótálat, mert az egy házon belüli kutyák össze-vissza isznak a tálakból és az 1-2 dl-esek nagyon gyorsan ürülnek...

2023. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek hatossal.

De én megkérdezném hogy mit fogunk csinálni. Pl ugye ha megyünk úszni, akkor arra felszerelés.

2023. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magadnak vigyél szendvicset vagy amit szoktál reggelizni,vizet.A kutyusnak jutifalat,kakis zacsi,kedvenc játék,tálkát amibe öntöd a vizet/kaját.
2023. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Telefonodat is vidd,hátha kapsz egy fontos hívást.
2023. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!