Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Rose (Róz) jó név kutyának?

A Rose (Róz) jó név kutyának?

Figyelt kérdés

Eredetileg a Rosie (Rózi) nevet akartam, de ezt yorkshire terrierernek adtam volna, azóta viszont inkább egy mentett keverék szuka felé hajlok, és a Rosie szerintem csak kistestű kutyára illik, mert túl cuki.

De a Rose-ra viszont azt mondja a családom hogy öreges név, és hogy 1900as évekbe volt népszerű ez a név.



2022. okt. 31. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszik. Ha ránézel a kutyóra és olyan "Rose"-osan né ki, szerintem nyugodtan hívd úgy. Majd idővel a többiek is megszokják.
2022. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Jó. Rövid, mély hangrendű, lehet erélyesen mondani.
2022. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem jó, túl rövid.
2022. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
12%
Nem! Ez olyan angolosan öreglányos.Akkor jó ha valóban egy öreg vénasszony kutyáról beszélünk.Akkor neki való.Egy csotrogány vénasszonynak való név a rose
2022. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan, még emberre sem vénasszonyos a Rose. Csak azért, mert te a Titanicon kívül ezt még soha nem hallottad kedves #4 még nem kell ennyire ignoránsnak lenni. A kutya neve meg arra van, hogy hívónévként hatékony legyen, ez tökéletes.
2022. nov. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
18%
"Rose gyere már te vén *urva" szedd a lábad, ide ne hugyozzá má, gyere, rose gyere már az istenért, ne kéresd magad!
2022. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
91%
😂 😂 😂
2022. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
10%
Legyen inkább sámli a neve, vagy rékli, margaret is lehet,vagy napsugár, vízsugár, holdsugár, fénysugár, kéksugár, zöldsugár, esetleg paplan, kredencia is nagyon szuper, mindig eszedbe fog jutni a kredencről vagy a szekrényről legalább. Lehet rigli is, vagy rökni, rollócska, vagy papundekli, amit csak akarsz.Nem mindegy? Neki már úgyis mindegy
2022. nov. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó
2022. nov. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
63%
Fajtafüggő.
2022. nov. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!