Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál fog kihúzás után evés?

Kutyáknál fog kihúzás után evés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma a kutyámnak kihúzták 2 fogát tályog miatt

Ma még nem ehet, de holnap már igen. Akinek volt már ilyen, az meg tudja mondani, hogy az 1. evésnél még fogja szokni hogy ott nincs foga?


2022. okt. 9. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyámnak is nemrég húzták ki egy fogát, kb. egy hétig csak konzervet kapott, vagyis ott volt neki a száraztáp is, de azt nem kérte, gondolom fájt neki a kemény kaja. Utána már evett rendesen. Doki adott neki fájd. csillapítót.

Javulást a kutyusodnak!

2022. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm szépen a választ:) és azt még hadd kérdezemm meg, hogy legelső evésre nem volt neki szokatlan hogy nincs meg egy foga? :)
2022. okt. 9. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámnak kiműtötték két fogát, aznap szintén nem ehetett, utána kb 3 napig csak pépeset. Én nem igazán szeretem a konzerveket, így húst főztem neki pici répával és nagyon pici rizzsel és azt turmixoltam még össze.


Egyáltalán nem zavarta, hogy nincs foga és a mai napig nagyon jól elvan nélküle.

2022. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja zavarni,az én kutyusomnak is kihúzták 2 fogát csak adj neki valami könnyen rághatót(konzerv,főtt hús,rizs)
2022. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:))
2022. okt. 10. 06:18
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem tűnt fel nekem, hogy szokatlan lenne, talán óvatosabban rágott kicsit.
2022. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)))
2022. okt. 11. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!