Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a sok kölök, akik rollerrel...

Az a sok kölök, akik rollerrel szálguldoznak ész nélkül, minden irányból, eszement módon, más kutyasétáltatót is zavarnak?

Figyelt kérdés
Szerintem rosszabbak, mint akik ész nélkül visítva rohangálnak, meg szaladnak a kutyához. Úgy kell mostanában menekülni az ilyen kölkök elől. Szülő meg halál nyugodtan pletykál, meg mobilozik. 10-ből 1 szülő, ha figyelmezteti a kölköt, hogy ne szaladjon oda a kutya mellé.

2022. szept. 16. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Most már jobb, hogy így kiírtad magadból?
2022. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Gyalogosokat, kutya nélkül is rendkívül idegesítőek. De felnőttek is csinálják...
2022. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ennél már csak a Limeosok rosszabbak
2022. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Elektromos rolleres kutyás vagyok. Persze mindkettővel kulon-kulon. Engem jobban zavarnak az üvöltő fifikék, póráz nélkül sétáltatók, flexin tömegben sétáltatók (legjobb a zsinóros változat, amit észre se lehet venni messzebbről), vagy éppen, ahogy fentebb is írták, a bicikliúton sétáltatók. Mégse írok ki erről kérdést. Élni és élni hagyni. Meg egyébként elektromos rollerrel is annyival megy az ember, mint kb biciklivel, szóval nem tudom mit kell problémázni.
2022. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Kutyaskent engem jobban zavar meg mindig a sok poraz nelkul setalo, behivhatatlan kutya.

Raadasul az enyem sajnos reaktiv is, tehat sokat ugat, amire ertheto modon a kutyak tobbsege nem eppen jol reagal, de ez eleg veszelyes rank nezve, mert en a sajat kutyamat meg tudom fogni, de ezeket a poraznelkulieket az isten se tartja vissza.

Na engem ez idegesit. A tobbit leszarom, ezerszer inkabb kerulgetem a gyerekeket,minthogy megtamadjak a kutyam vagy engem.

Konkretan a varos kozepen elunk amugy, forgalmas helyen (nem bp, videki nagyvaros), tehat semmi indok nincs arra, hogy ne hasznaljunk porazt....

2022. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Engem a kutyások dühítenek, mikor előttem bóklásznak a dögeikkel, a BICIKLIÚTON."


Ezt megértem! Én sose megyek oda.

2022. szept. 16. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, az tuti, hogy mi meg amugy mast idegesitunk, de egyelore ez a helyzet, szaporitoteleprol mentett kutyam van, aki eddig egy kis ketrecben elt. Dolgozunk az ugyon, hogy ne ugasson meg minden kutyat, de addig is muszaj setalni...
2022. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Póráz nélküliek minket sokszor megugatnak, és jönnek utánunk ugatva, a gazda meg leszarja, gügyög neki, hogy jajj nem szabad.
2022. szept. 16. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ohh én rúgtam már póráz nélküli támadó/provokáló kutyát :D kaptam már el gyerek kezét, aki a kutyáim felé nyúlt


Kérdésre válaszolva igen, zavar, főleg hogy egyik kutyám egy csivava. Eléggé veszélyes rá egy roller... amúgy sem bírom a tömeget, ezek a kölykök meg általában a park központjában vagy a játszótér körül vannak, így csúcsidőben (suli vége, délután 4-5) nem megyünk arra

2022. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Duhitoek a rollerek meg a veluk szaguldozok. Akkor is idegesitenek,ha kutya nelkul megyek. Nem wrzem biztonsagban magam a jardan.


Le szoktam oket donteni. Nehogy betorjek a kirakatot,amit aztan nem fizetne ki a ceg.

Vagy amikor a buszmegalloban elveszik a helyet pofatlanul.


Mindent meg kell tenni a bjzzonsagunk erdekeben,hogy ezek a felelosseg nelkuli emberek ne veszelyeztessek a jarokeloket. Egy kisgyerek bele is halhat,ha elutj aroller vagy egy idos csontritkjlasos ember. Remelem a katasztrofavedelem eszlelk az eletveszelyt ey bevonja a mukodesi engedelyuket!!!

2022. szept. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!