Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor ki lesz a hibás, ha...

Ilyenkor ki lesz a hibás, ha ez történik?

Figyelt kérdés
Teljesen zárt kapunk van, csak egy kis lyuk van rajta, kutya orra éppen, hogy átfér rajta(Ez így van tervezve, ahol nyissuk a nagykaput). Van egy tacskónk, aki mindig, amikor jön valaki másik kutyával(elsétálnak a házunk előtt), Ms. Tacsi megbolondul, eszeveszetten ugat, megbolondul, kidugja az orrát résen. Mi történne akkor, ha a sétáló kutyi megharapja az orrát, mert éppen nem figyel a gazdi? Jól nevelt tacskó, de erről nem lehet leszojtatni. Lyukat nem lehet betömni. Ki a hibás? Ha súlyos a seb, feljelenthetem a másik gazdát? (Nem történt meg, csak érdekelne, HA megtörténne.)

2022. aug. 25. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Egy kisajtot tegyel a kapun a lukra,egy ringlivel zarjad ,h a tacsi ne dugja ki az orrat.
2022. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te
2022. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
A gazda mert az ő kötelessége az állatának minden testrészét a portán belül tartania.
2022. aug. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

Leginkább te. Ha a lyukat nem lehet betömni, akkor el kell keríteni azt a részt, hogy ne tudjon a közelébe menni a kutya.

Morálisan egy kicsit azért a másik fél is, figyelmetlenül nem biztonságos kutyát sétáltatni. Viszont per esetén ezt cseszheted, mert te hamarabb elcseszted azzal, hogy ki tudott lógni a kutyád nózija

2022. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem én írtam a másik kérdést, és nem is találkoztam a kapurugdaló, németjuhászos gazdival.
2022. aug. 26. 11:14
 16/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nézz tükörbe és fogsz.
2022. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!