Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyára mennyi idő alatt hat...

Kutyára mennyi idő alatt hat a méreg?

Figyelt kérdés
Leszögezném, csak azért érdekel, mert eddig ahányszor felevett valamit (nagyon figyelek erre és elég ritkán fordul elő) bepánikoltam, és napokig aggódtam miatta. Tudom, hogy a mérgen is múlik, de általánosságban mennyi időt várjak míg megnyugodhatok?
2022. jún. 2. 09:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha setaltatod, folyamatos kontroll alatt van, amint latod hogy bevenne valamit a szajaba, nagyon szimatol valamit, tiltsd le. Mi is jarunk erdon-mezon, ahol a vadaszok gyakran kidobaljak pl. a legvagott ozlabakat, annyit engedek, hogy megszagolja, aztan megyunk tovabb. De kisebb csontokat is talaltunk, volt hogy felkapta, de egy hatarozott "fujj, köpöd ki de rögtön" eleg. Ha eleget mantrazod, egy ido utan mar nem fog felvenni semmit a foldrol.
2022. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Testsúlytól is függ, nagytestűre nyilván kevésbé is hat, meg a kutya kiöklendezi, és nagyon nagy toleranciával bír a szervezete, ha kihányja, pár napos bágyadtsággal megúszhatja.
2022. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

A fagyállóval az a gond, hogy ha beleivott vagy lefetyelt, esetleg hússal kapta, ha az első fél órában nem segít rajta orvos, elpusztul.

Az enyémet is így ölték meg. Hányt, de nem tulajdonítottam neki nagy feneket, azt hittem csak túl sokat evett. Eltelt 3-4 nap, már nem evett és nem ivott, a bundája csapzott lett. Elvittem orvoshoz aki félrekezelte, azt hitte csak prosztata gond, kapott gyógyszert.


Nem tudtam már a gyógyszert se beadni neki másnap, és összeesett. Azonnal állatkórház, infúzióra kötötték, bepisilt az asztalon. Vért vett a doktornő, az jelezte vissza hogy leállt a veséje, az lenne a leghumánusabb ha elaltatnánk. Így sajnos ezt kértem :(


Még mielőtt nekem állna a sok kutyautáló hogy megérdemeltem mert biztos ugatott a kutya non stop, a kutyám nem ugatott, nem harapott meg senkit. Egy nagyon szelíd, kedves Beagle volt.

2022. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
A fagyállót leginkább a saját kocsiból szokták benyalni. Ugye kicsöpög a garázsban-udvarban, odamegy belenyal, hmmm deédes, és feltakarítja. Macska szintén, bár az egy finnyás izé így lehet undorral fordul el, vagy épp mohóbb lesz, ki tudja. Lehet h azért is bújnak be a kocsik alá, s nem csak a kipufogódob alá melegedni.
2022. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%
Vagy amikor egy idióta bedobja a fagyállós húst. Mi így jártunk, a kert végében találtam meg a csirkecombot kék színű folyadékba áztatva egy zacskóban. 13#.
2022. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!