Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsérülhetett a szeme?

Megsérülhetett a szeme?

Figyelt kérdés

Labdázás közbe véletlenül pont arra futott a kutya, amerre a labdát rúgtuk, így telibe találta az egyik szemét szegénynek. Nagyon sírt, húzta nagyon össze a szemét, lehetett látni rajta, hogy fáj neki. (Puha/puhább kis gumi labda)

Sérülhetett tőle a szeme?


2022. ápr. 3. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg kellene nézni! Ha nem látsz semmit, akkor nem.
2022. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rovid idon belul elmulik a hunyorgas, akkor semmi baja. Ha holnapra sem, akkor orvos.
2022. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Multkor a kutyafuttatoban egy hulye kisgyerek neki dobott egy gumikarikat a kutyamnak, szemen talalta, hunyorgott aznap. Majd masnapra piros lett.


Bór vizzel torolgettem a szemet.


Aztan elmult neki masnap.



Nezd meg javul e holnap ha holnap sem latsz javulast, kedden mindenképpen orvos.

2022. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyből megnéztem neki, kb 5-10 percig hunyorgott, azóta (5-6 órája) jobban könnyezik, mint szokott, semmi ,,komolyabb". Most akkor megnyugodtam, de azért figyelem még holnap is, köszönöm szépen! :)
2022. ápr. 3. 21:56
 5/5 Shrekkettű ***** válasza:
64%
akk VALSZEG nem kell doki
2022. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!