Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Susi és Tekergő mese?

Susi és Tekergő mese?

Figyelt kérdés

Susi és Tekergő mese

Tekergő intelme Susinak az elején: ha egy gyerek jön a házba, kiteszik a kutyát! Érdekes meglátás egy mesében, sajnos mégis sok esetben igaz A kérdés miért ilyen az ember?



2022. ápr. 3. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kutyakkal nottem fel, es eletben vagyok, raadasul amikor nagyon kicsi voltam, dobermannunk volt. Mamameknal meg a kuvasszal jatszottam.

Sokan tulfeltik a gyerekuket, ami azt eredmenyezi, hogy kesobb egy katicatol is sirva fakad, ha raszall a kezere. Nem tulzas, lattam ilyet rokonnal...

2022. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

1 hetes voltam, mikor anyám megmutatott a tacskójának. A kutya vigyázott rám, meg is harapta anyám barátnőjét, mikor odament a babakocsihoz hogy megnézzen. A kutya alatta feküdt, és előre rontott. 2-3 évesen vele aludtam az óljában. Azóta is imádom a kutyákat.


Ismerek én is két olyan gyereket, akik még egy plüsskutyától is félnének. Rettenetesen félnek az én kutyámtól is, pedig egy yorkie. Sosem fogom az ilyen nevelést megérteni.

2022. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Egy rakás ilyen mesében van ilyen, nem csak a Susie és Tekergőben, hogy amikor jön egy gyerek, akkor az állatot szép lassan elfelejtik, de ezek csak mesék, nincs valóságalapjuk.
2022. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Utolso de van valosag alapja, mert ez megy. Nagyon közeli pelda egy barátnőm volt aki kutyat akart. Majd mondta de ha szulni fog a kutyanak mennie kell, es majd nekem adja. Az agyamat elontotte a szar.. Ossze vesztem vele es megmondtam neki allat nem valo neki.



Szerencsere több veszekedes es nehany het utan belatta nem valo neki kutya.


Kutyas szakmaban dolgozok es eleg gyakori, hogy megvaltozik a kutyak viselkedese mar a kozmetika alatt is. Mindig kiderul, hogy gyerek született a kutyat meg kibactak az udvarra, lepasszoltak rokonnak. Gondolom nulla fogkalkozassal.


Egy francia bulldog vendegunk nagyon jo fej volt, imadott minket havonta hoztak furdetesre. Majd az egyik kozmetikanal hoztak es nekunk akart jonni a földon, aztan a gazdanak is. Mondtuk nem fogjuk tudni megfurdetni. Kerdezte kolleganom, hogy tortent vele valami? Hat megszuletett a kisbaba, igy mennie kellett a lakasbol.. es tel kozepen kiraktak az eddig bent agyban alvos francia bulldogot.. De sejtem nem csak ez lehetett az oka az agresszív viselkedesnek.Biztos bantottak.

2022. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

"A kutya vigyázott rám, meg is harapta anyám barátnőjét, mikor odament a babakocsihoz hogy megnézzen. A kutya alatta feküdt, és előre rontott. 2-3 évesen vele aludtam az óljában. Azóta is imádom a kutyákat."


Anyád barátnője is imádja őket?

2022. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Qrva fontos kérdés ám utolsó.....
2022. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert az ember nagyon felelőtlen. Ha gond van az kutyával egyszerűbb megszabadulni tőle,mint megoldást találni rá.

Egyik barátnőm is most terhes. És mondta,hogy szeretne kiskutyát a kisbaba mellé. Elmondtam neki,hogy nagyon sok probléma lesz vele. Foglalkozni kell a kutyával.

2022. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!