Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a kutyus megeheti vagy nem?

Ezt a kutyus megeheti vagy nem?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha hülye kérdés, de az egyik ismerősöm ezt megeteti a kutyával, míg a másik egy idő után el veszi tőle és kidobja.

[link]



#kutya játék #Fog tisztító
2022. márc. 13. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem rég vettem ilyet úgy emlékszem rá van írva hogy ehető játék. Szóval igen megeszi a miénk is.
2022. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kutyáknak szánt fogtisztítós kellékek nagy többsége ehető.


Persze vannak műanyag fogtisztítók (játékok) is -> ezeket értelem szerűen nem szabad elfogyasztania a kutyának.


De a nagy többség például állatok bőréből készül és csont formára van hajtogatva. Az a lényegük, hogy sok ideig kelljen a kutyusnak rágnia és ezzel a fogairól ledörzsölje a lepedéket.


A képet amit beraktál nagyon trükkösnek ítélem meg, az a neve hogy Kutyajáték de a kinézete szerint ehetőnek ítélném meg. Ha nincsen a csomagoláson egyértelmű leírás akkor fordulj az állatboltban dolgozókhoz. Ők biztosan tudnak hiteles válasszal szolgálni.

Remélem tudtam segíteni.

2022. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, utána fogok nézni mindenképpen.

A hátuljára csak angolul van írva, én meg sajnos nem tudok angolul. Az Állat boltos délben bezárt és legközelebb az ünnepek miatt csak szerdán nyit.

2022. márc. 13. 13:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fotozd be az angol leirasat.

Megnezem, abban van e erre vonatkozo info.

2022. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia,


Használd a Google fordítót.

Begépeled a csomagoláson lévő szöveget és egyből lefordítja neked magyarra.


[link]

2022. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

#5

Azert egy olyan forditast, mint ez, nem biznek gepi forditasra.

Tapasztalat.


4. vagyok

2022. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Thunderfairy ***** válasza:
100%
A google forditot jobb nagy ívben elkerűlni. Majd ha megérdeklődte a kérdező a dolgot utána adja oda a kutyájának. Addig tegye félre neki.
2022. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt csak le bírja fordítani a Google is, hogy "edible" vagy "non-edible"...


Ez meg egyébként ehető (arra kell figyelni hogy a legtöbb csirkés, amire sok kutya allergiás).


Ezt az elvevős módszert nem is értem, ha eldöntötte a gazdi hogy nem ehető, akkor mi értelme van elvenni tőle "egy idő után", amikor már egy bizonyos százalékát amúgy is megette? Ez milyen logika?:) Ha kicsit eszik belőle az nem baj, csak ha sokat?

2022. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elméletileg ehető, vagy legalábbis arra szánják, hogy a kutya megegye.

Én semmiképp sem adnék ilyet a kutyának, röviden, szemléletesen: https://www.youtube.com/watch?v=Oc265q0ZRss&t=7s . Lényegében az így fogyasztásra készített szárított bőr ugyanazon a kémiai folyamaton megy át, mint amin a táskák és cipők készítéséhez használt bőr, mert valójában ennél a lépésnél még nem válik el, hogy kiegészítő vagy kutyakaja lesz belőle.

2022. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Google forditorban nem bízok, nem mindig fordít helyesen...


#4 nagyon köszönöm szépen!

[link]


Sajnos nincs a leírásban olyan, hogy "edible", sem "non-edible"

2022. márc. 13. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!