Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BBC-s video amin beteg boxerek...

BBC-s video amin beteg boxerek és cavalierk vannak?

Figyelt kérdés
Volt egy BBc video pár éve a crufts-al kapcsolatban, h ezek a kutyák milyen borzalmasan betegek, nem találom, tudja valaki a linkjét?
2010. szept. 10. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, de ha már kiírtam ki mit szól hozzá, szörnyen beteg kutyák vannak benne, csak az nézze meg aki bírja lelkileg:

http://www.youtube.com/watch?v=3O0l0f50AAk&feature=related

-és utána oldalt van a második rész

2010. szept. 10. 10:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már láttam régebben. És eddig sem szerettem az ilyen természetellenes kinézetű kutyákat, de mindig leszóltak, hogy jaj de gonosz vagyok, hát úgy látszik mégis csak igazam volt...
2010. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Cavalier spánieleknek mi a bajuk?És a többi kutyának? Nem értem az angolt. :S
2010. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értettem hogy az agyuknak túl kicsi hely van a fejükben és ezért fáj nekik..? Vagy nagy hülyeséget mondok? :D
2010. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól éretted.. Ennek a betegségnek a Syringomielia a neve. Ha többet szeretnél róla tudni, segítek! Sajnos a cavalier állomány (angliai) igen nagy része beteg, vagy hordozó. De nem kell messzire menni, ma már Magyarországon is bizonyítottan fellelhető..
2010. okt. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!