Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó étel a 2 hós...

Mennyire jó étel a 2 hós kölyöknek kecsketej-nyers tojássárgája keverék, csak napi 1 dl kiegészítésnek barf mellé?

Figyelt kérdés
Babakutyáknak házi tápszer receptben láttam, jó, ő már nem szopizik, de azért jót tenne neki, nem? Csak amíg pici.

2021. szept. 26. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Adhatsz
Ne adj
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adhatsz.
2021. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
nyúltejet adj
2021. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó, azt hittem le fogtok hurrogni.
2021. szept. 26. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én juhtejjel adtam ugyan ezt a keveréket.Amikor volt készen menü mellé juhtúrót is kapott,nagyon egészséges a túró és a natúr élőflórás joghurt is.

A tej is,ha nem allergiás a kutya.(észre fogod venni.Puffad,fosik,fingik,te pedig ájulsz el a bűztől)

2021. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. szept. 26. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Naponta nem igazán kellene a tojás. Heti kétszer szerintem bőven elég.
2021. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6,de kell nekik.Ha boltban vett 0-as tejet adnánk önmagában az olyan lenne mintha javarészt csak vizet adnánk.

Van konkrét több anyatej recept is kutyáknak.Itt egy példa,ha valakinek 8 hetes alatti kutyája van (!!):

-300ml Forralt (!) minél alacsonyabb zsírtartalmú tej,sűrített cukrozatlan tej,pasztőrözletlen tej (lehet kapni ezt is boltban),kecske vagy juhtej

(A legjobb a kecsketej,tele van tápanyaggal)

-90ml forralt víz vagy babavíz (kecske és juh tejhez nem kell!)

-1 tojás SÁRGÁJA.A fehérje még nekik nem jó!

-kis pohár natúr joghurt,minél zsírosabb

2021. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!