Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » C-11 porcvédő vélemények...

C-11 porcvédő vélemények adagolása stb.?

Figyelt kérdés

Ti adtok a kutyátoknak porcvédőt?

Nekem akitől vettem ajánlotta hogy legalább 1 éves koráig adjam neki naponta egy negyedet a súlya miatt mert ugye ebből a márkából 1 db 20kg kutyának van ő pedig kb 4 kiló

Összepréselve a kutyakajába adom neki sajnos egybe nem tudja azt a negyedet sem megenni vagy nem akarja. Le nyalja róla a kaját nagyon rafinált kutyus.

Szerintetek úgy hogy semmi ízületi sem más problémája nincs adjam neki naponta egy évig valóban ? Tényleg megelőzésre is jó ?



2021. júl. 27. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó megelőzésre is.


Milyen fajta?

2021. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ette a kutyam honapokig. Semmit se ert.


Csak az szamit,hogy a bordai latszanak ,hogy eleg vekony legyen. Akkor azonnal ruganyos a jarasa es nem botladozik.

2021. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Yorki kislány tehát ugye ők szoktak ízületi problémásak lenni ezért ajánlotta akitől hoztam hogy adjam neki megelőzésnek legalább egy éves koráig.
2021. júl. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!