Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véres hasmenés kutyánál? Van...

Véres hasmenés kutyánál? Van esélyünk?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka a kutyám vért f*sott. Nagynehezen 10ből 1 állatorvos hajlandó volt szóba állni velünk, elvittük, kapott infúziót, antibiotikumot, B vitamint, meg valami aktív szenet tartalmazó pasztát amit meg kell vele etetni. Hajnali 3 tól mostanáig hálistennek nem jelentkezett probléma, de nagyon ideges vagyok, hogy megmarad e a kutya. Valakinek volt már hasonló? Van esélyünk? :( (2 éves, kistestű kutya)

2021. ápr. 15. 09:14
 1/5 anonim válasza:
75%

Szerintem esély mindig van, erős kutyus biztos.

Sokan adnak neki mindenfélét(kaját) ami nem kutyának való ez is lehet baj, de lehet elkapott valamit(betegség)

Szerintem ne add fel mindig van remény!Szurkolok a kutyusnak <3

Nekem is van kutyám és én inkább arra hajlok, hogy csak olyan kaját kapjon ami kifejezetten a kutyáknak van, de nyilván mindenki maga dönti el

Ráadásul még fiatal kutyus így még több esély van!

KITARTÁS!

2021. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Parvovirus ellen be van oltva?

Mert abba bele is halhat.

Csinaltak neki verkepet?


Lehet belfertozese is. Vagy belcsavarodasa ami veszelyes ha nem operaljak meg idoben! Majd irj mi volt. Remelem nem lesz baj.

2021. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oltásai megvannak. Ma kell vissua menni. ☹️ Írok majd.🙏🙏
2021. ápr. 15. 11:10
 4/5 anonim válasza:
100%
Hogy van a kutyus?
2021. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálistennek nagyon jól! 😍 Ételt kellett váltanunk, soksok gyogyszer, antibio, de jobban! Nagyon féltettem. 😣
2021. ápr. 20. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!