Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasolnátok (még)? Mit...

Mit javasolnátok (még)? Mit tehetnénk még? Bővebben lent olvasható!

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves tüneményes tacskó - foxi keverék kiskutyám, aki kicsit túlsúlyos.

Próbáljuk lefogyasztani...

Jelenleg minden héten ugyanazon a napon nem kap enni egyáltalán, illetve az eddigiekhez képest fél adagokat kap.


2021. febr. 24. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mozgatás egészséges keretek között. Tehát több séta, de ne fusson mert az ártana az ízületeinek.
2021. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó ötlet, hogy nem kap enni egy teljes napon át?

Ha hozzáértő ember ezt tanácsolta, akkor oké. De nem kellene hagyni éhezni, mivel olyankor az ember teste is egy sokkos, és készenléti állapotba kerül, így ilyenkor pláne elkezd raktározni.

És rengeteget kellene sétáltatni.

2021. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kihagyni egy naoot se, elég visszavenni a kaja mennyiséget, persze ha minőségi az a kaja.
2021. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a Gábriel-módszert!

Ő macskával csinálta.:)

2021. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom kell is a kutyának a heti egy nap koplalás. Nekem hozzáértő mondta. Sztem inkább a több sétára kéne összpontosítani, a több mozgás mindig leviszi a plusz kilókat.
2021. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Heti egy nap koplalás még a nem "fogyózó" kutyáknak is egészséges. Szerintem nem sétával kellene kezdeni a mozgatást mivel az nagyon megterhelné az izületeit, hanem valami "lágyabb" mozgással, például úszással. Már több helyen is vannak hidroterápiás központok kutyáknak, véleményem szerint tőlük kéne tanácsot kérned.
2021. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, hogy kihagyunk egy napot a kutyunal de az azert van mert magatol nem akar enni, ilyenkor varunk egy napot es utana megint nornalisan eszik este-reggel. De ettől nem fog fogyni szerintem ezt elhagyhatjatok. Tobb mozgas, odafigyeles az etkezesre, legtobb kutyanal mar par deka ételbeli különbség is mar elkezdi fogyasztani a kutyat.
2021. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Koplalónap nem kell, csökkentsétek a kajaadagot+sétáljatok sokat és jön majd az eredmény.
2021. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!