Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokatlan név volna egy...

Szokatlan név volna egy kutyának a Barni vagy Barnabás?

Figyelt kérdés
Így neveztem el a kutyámat. Az otthoniak viszont méltatlankodnak, hogy micsoda hülye név. Pedig láttam a neten, hogy amerikai, kanadai vagy brit közegekben elég sok kutyát hívnak Barnaby-nak, ami magyarul szintén Barnabás.

2021. febr. 24. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Engem konkrétan a hideg ráz ettől a névtől, szomszédom kutyáját így hívják és egész nap üvölt, hogy "BARNAAAAA", vagy "BARNUUUUUUS" (nem mérgében, csak kissé nagyot hall az ember, és teli tüdőből ordítva kommunikál mindennel és mindenkivel). :DD
2021. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
77%
Mi is ember neveket adunk az állatainknak. Szerintünk a morzsi, foltos, stb. "gagyi" nevek.
2021. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is ismerek több Barni, Barnus, Barnabás nevű kutyát, szerintem aranyos, személy szerint én a nagy, mackós kutyusokhoz érzem leginkább passzolónak, de ez teljesen szubjektív vélemény, nem is fontos, ahogy az sem, hogy, szerintem szokatlan-e, az a lényeg, hogy neked tetsszen.


Az egyetlen probléma valóban azzal lehet, hogy mivel embernév előfordulhat, hogy találkozol ugyanilyen nevű emberrel és az esetleg kellemetlen lehet. De rengeteg Lili, Panka, Bori, Blanka, Liza nevű kutyus is rohangál mindenfelé, pedig ezek közül néhány embereknél is elég gyakori név. Velem is előfordult már, hogy olyan kutyával találkoztam, akinek ugyanaz volt a neve, mint nekem, engem nem zavart, megmosolyogtuk a gazdival.

2021. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lolo98 ***** válasza:
84%
Szerintem aranyos név.
2021. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!