Egy csivava is kutya? Mi van, ha én nem érzem annak?
Kutyát szerettem volna, de anyukám csak a csivavát engedi, mert panelban lakunk. De én valahogy nem érzem, hogy jól kijönnénk. Nem tudom, hogy bánjak majd vele. Mit tegyek?
Én nem akarok megbántani senkit és nem azt mondom, hogy fúj, ez egy patkány, nem kutya vagy ilyesmi. Csak nem tudom, szomorú vagyok, hogy ilyen fajta lesz. De szeretném szeretni, csak nem tudom hogy tegyem majd.
Köszönöm, hogy meghallgattatok.
Én egy tacskóval van egy kis menhelyes keverékkel is beérném, de az, hogy kutya és az hogy 2 kiló nekem két külön fogalom.
Igen, anyukámé lesz.
Inkább ne is kértem volna kutyát.
Mindegy.
Mini csivavát ne vegyetek! Ugyanis ilyen kutyafajta nincs!
Aki ilyet árul, az szaporító és mem tenyésztő és ezek a kutyák nagyon nagyon betegesek!
Hát én aztán mondhatom anyámnak. Hogy az ilyen miniatűr kutya biztosan nem egészséges.
Miért nem lehet csak egy szinttel feljebb lépni. Egy 5 kilós törpe tacskó már teljesen oké és még sétálni is tud.
Én minden délután 2-3 órát gyalogolok suli után, mert utálok semmit csinálni és sovány egész nap ülünk, muszáj mozognom, mielőtt nekiülök a leckének.
Menhelyesről meg hallani sem akar, pedig az olcsóbb és a felnőtt kutyák többnyire szobatiszták már, vagy hamar azok lesznek.
Meg hát hálásak és különlegesek.
Tudom, csak nekem nagyon furi, hogy fele akkora mint egy átlag cica.
De amikor itt lesz, majd biztosan megszeretem.
Csak hát folytathatom egyedül a sétáimat.
Szerinted a csivavát talán nem kell sétáltatni?
Oké, szerintünk meg te vagy furi. 😃
Simán lehet, hogy egy “törpe” csivavát nem lehet sétáltatni.
Egy valódi csivava is kifárad 1 óra sétától...
Egy törpe csivava pedig degenerált, ez nem sértés, ez a szakszó.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!