Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány napig vérzik a nőstény...

Hány napig vérzik a nőstény kutya ha tüzel?

Figyelt kérdés
Az kutyám egy 6 hós yorki, és már tüzel, mert 12-én vérzett egy picit, de csak cseppekben. És azóta semmi. Meddig kell véreznie? Nem baj, hogy csak egy napot vérzett, de az is csak egy pár csepp volt?
2010. aug. 16. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Kutyáknál csak ennyi,pár csepp!Az én kutyámnak max 2 csepp volt 1-1 ilyen alkalom!Aztán ivartalaníttattuk!
2010. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mi beaglenk 3 hétig vérzett.
2010. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

No problem, mindig apró cseppekben vérzik. Azt hiszem, az enyém is 6 hónaposan tüzelt először, pár napig, aztán a vérzés abban marad. Persze a tüzelési időszak etől még nem ér véget, sőt, ekkor kezdődik a java:) Pár hétig tart, de láthatod is, hogy a péraajkak meg vannak duzzadva addig.

Egyébként egyszer az én szukámmal is volt olyan, hogy csak egy napot vérzett, de nem volt vele semmi baj.

2010. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-4 hét.
2010. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor megnyugodtam. Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Az a weboldal elég hasznos. Köszönöm!
2010. aug. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!