Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hobbi szintű nyomkövetésre...

Hobbi szintű nyomkövetésre milyen kisebb testű fajtát javasoltok?

Figyelt kérdés

Kis vagy közepes testű, lakásban is tartható, jó szimatú kutyát szeretnék. Rövidszőrűek előnyben.


Van már egy kistestű kutyám, de neki elég gyenge a szaglása :D nem alkalmas ilyesmire


Úgy tudom, hogy általában malinoist, németjuhászt, labradort használnak nyomkövetésre. Számomra kisebb testű kutya lenne ideális.


Napi 2 óra sétát, szabadnapokon kirándulást, heti többször nyomkövetést tudok számára biztosítani.



2021. jan. 25. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Orvvadászni kell?
2021. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Tacsit használnak keresésre is, leginkább rókára: kotorékeb.
2021. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk egy tacsi-vizsla keverékünk van, mi vele keresünk. Lényegében bármilyen kutya alkalmas lehet hobbi szintű nyomkövetésre. :)
2021. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tacskóra én is gondoltam, csak a gerince kicsit aggaszt. Másik jelöltem a beagle. Róla mit gondoltok?
2021. jan. 25. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A beagle nem rossz ötlet, végr e valaki aki használná a képességeit. Arra figyelj, ne küllemvonalas kennelből vedd, hanem olyan helyről ahol vagy dolgoznak, vagy legalább sportolnak a kutyákkal
2021. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beagle-t használják kereső munkára. Szolgálaton is kábszer keresésre, de szarvasgomba keresésre is.
2021. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem schnauzer jellegű kutyám van (12 kg), brutál jó orra van, egyelőre csak a játékait kerestetjük vele itthon vagy a labdát a parkban, de tavasszal megyünk vele szimatsuliba.
2021. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!