Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat ajánlatok elsonek?

Milyen kutyat ajánlatok elsonek?

Figyelt kérdés

Könnyen motivalható, tipikus jó kutyát szeretnék. Eredetileg labrador volt tervben de ram bíztak egyet egy hetre es ra kellett jonnom, hogy gyenge vagyok hozzá.

Egy betegseg miatt nem tudok izmosodni és nagyon nincs erőm a pórázon húzó kutyát visszahuzni:(

Agarak esetleg könnyebbek?


2020. dec. 27. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Lablador, látássérültek is ezt a fajtat kaojak mert nem rangat ossze vissza
2020. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudok jobb fajtat
2020. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1%
Nekem 1 eves Moszkvai orkutyam van en most 103 kg vagyok o kb 60-80 batorsag proba a javabol kivinem.. ahogy rangat befordul szembe vellem ki akarja szedni magat kezembol hogy onnallositsa magat mig fel nem emelem es razom meg addig megy a bruszt.. hat jo elmeny pedig 1000 1500 kalloriakat evezek le ezzel a sullyal. 174 cm magasagommal 45 karjaimmal..
2020. dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as Remélem soha nem találkozom veled és a kutyáddal...



Kérdező, nevelés kérdése. Ha veled van a kutya már tudod nevelni. :)

2020. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Labrador vagy golden retriever, szerintem a legjobb első kutyák megfelelő nevelés mellett.

Az agarak makacsok, nem javaslom. Esetleg a kis olasz agárt, azzal nem nehéz bánni.

2020. dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

De mit tudsz neki nyújtani? Egy labrador azért igényel napi egy kiadós 2-3 órás sétát, ahol nem csak pórázon lézengtek, hanem labdáztok, más kutyákkal elengeded futni, tanítod dolgokra, meg nyáron az úszást is igényli, legalább kétnaponta.

Lakásban tartva minden kutyát legalább napi 3-4x le kell vinni legalább eü sétára és ott is kell egy kiadós séta, hogy ne szedje szét a lakást, ne ugasson, kaparjon egész nap.

Ha nem tudsz ennyit foglalkozni vele, akkor mondjuk egy bichon vagy uszkár, jó helyről véve, kisebb mozgásigénye van, napi 1 órás séta már elég neki, ahol szaladhat egyet, játszani, tanítani bent is tudod/tudsz vele.

2020. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kerteshazbol is viszem setalni Moszkvaim
2020. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent mentsegemre legyen mondva ket kutya idomart is hoztam hozza de mindketo feladta
2020. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Spaniel valasz az is jo kutya
2020. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Szia, bármelyik fajta ami családi kutya jó lehet megfelelő nevelés mellett. Ha nem tudod vissza tartani inkább kis közepes termetű kutyát javaslok, ismerek goldeneket ha akarnak képesek húzni. Ha a labihoz gyenge vagy goldent meg se próbálnám, ajánlani tudom a menhelyeket, ott van mindenféle keverék és segítenek kiválasztani a tökéletes kutyát. Minden kutya fog valamennyire húzni az elején.


Kedves TiborAndras2 arról hogy elszúrtad a kutyád nevelését arról egyedül te tehetsz, amit leírtál látszik hogy felelőtlen fajtaválasztás eredménye a kutya. Jó kutyakiképző tudja orvosolni a problémát, aki jó az nem mondja hogy feladja... gyakorolj vele kertben pórázon sokat, amíg nyugodtan nem sétál rajta. Illetve vidd kutyaiskolába, az a legbiztosabb

2020. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!