Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb táp egy...

Melyik a legjobb táp egy tacskó számára?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Touch Goes termékeit ajánlom, az enyém is ezt eszi.
2020. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Tacsi? Olyan pici … siman fozhetsz neki es nem is kell a tap.
2020. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém még sosem kapott. Főtt húst szoktam neki adni, változatosan. Már 15 éves, szóval nem hiszem hogy baj lenne ezzel.
2020. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Meg is lepontostak a 2-est, pedig o is azt mondta, hogy hazi koszt (foleg egy ekkorka kutyánál)
2020. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Tap a lusta gazdiknak valo … leszarjak a kutyájukat, de megveszik a premium tapot, mert az ugy kenyelmesebb.


Fozz egy akkora kutyának mint egy tacsko! Fozz neki frissen. Minek a tap?


Tapok elhullott allatokbol es vagohidi maradekbol keszulnek. Mirol lenne jo egy kutyának? Mert irodista kenyelmes gazdi azt hangoztatja? Szar mind!!!!

2020. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még nincs meg a kutyus, csak már tájékozódni szeretnék, hogy mit érdemes majd adni neki.


Milyen húsokat főztök nekik? Zöldségeket is kapnak?

2020. nov. 7. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenféle olcsóbb húst, csirke és disznó főleg. Zöldséget csak annyit kap amennyi a mi maradékunkban van, tehát nem sokat. Egy dolgot viszont imád: a cseresznyét. Nyáron egyik nap 28 szem magozottat evett meg. És még kért volna, csak hát nem volt. Azt se tudom hova fért el benne.
2020. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Bár nem tacsim van, de én főleg csirkét szoktam főzni a kutyámnak. Felső comb, mell, máj, szív. Illetve egy kisebb adag répát (bár azt semmi értelme főzni), és rizst is főzök bele mert különben menne a hasa, a rizs viszont megköti. Az fontos, hogy főtt csontot sose adj neki, mert az szilánkosra törik. Nyersen lehet, mi át is fogunk állni barfra ha kijöttek a maradó fogai.
2020. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Egy zacsko ... tacsko :)
2020. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Egy kis hus, egy kis zoldseg, egy kis barnarizs … ez a tacsko kanaan :D
2020. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!