Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kutyaház kellene 3...

Mekkora kutyaház kellene 3 kutyának?

Figyelt kérdés

Két kb.15 kilós, és egy 30 kilós kutyáról van szó. A két kisebb mudi méretűek, a nagyobb meg goldenszerű. Volt több külön házuk, de költözök és azokat eladományoztam. Most egy nagyot szeretnék csinálni.

Kb.140*80-asra gondoltam, ez szerintetek jó méret lehet?



2020. okt. 17. 19:17
 1/10 anonim válasza:
4%
egy pléd az eresz alatt azt kész minek kínlódni
2020. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Fogják egyszerre használni?
2020. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Inkább 150*100
2020. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Kicsit off, de szerintem legalább bejáratból legyen három, mivel nem túl szerencsés ha nem férnek ki egymástól.

Én a saját kutyáimnál úgy tapasztaltam, hogy a méret annyira nem érdekli őket, inkább a magasság és a bejárat mérete. Szóval kényelmesen betudjanak sétálni és inkább csúcsos legyen a teteje, nem lapos. Bár lehet, hogy ez csak az enyéim ének ennyire fontos.

2020. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem fogják, tekintve ha tudnak, akkor egymás mellett fekszenek este is (ilyenkor bent, egy nagy matracon alszanak)

Szerintem a több bejárat annyira nem fontos, illetve 100%, hogy nem csúcsos lesz a teteje, hanem lapos, mert lesz egy lépcső oldalt, fel tudnak majd menni a tetejére feküdni/napozni.

2020. okt. 17. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Eleg ha csak a szeltol véded oket es kiakasztasz folejuk egy infrapanelt.
2020. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom feltűnt-e a "jó az úgy" pajtatunning klub tagjainak,hogy nem azt kérdezte mit NE tegyen bele és szerintetek mi elegendő,hanem azt,hogy elfér-e X méreten 3 kutya.

Szövegértés.


Ha együtt használják akkor szerintem azt kellene figyelembe venni,hogy hogyan szeretnek aludni.Együtt alszanak egy kupacban? Mindenki külön? Ha igen külön-külön mennyi helyet foglalnak el + arra számolj pár centit,hogy szellős,kényelmes legyen.

Ha pl fekve az egyik kutya 30 centi széles (csak példa) akkor 3x30 centi szél + hagysz mindkét oldalukra 5-5 centit (1 kutya akkor +10 centi) minimum eleve akkor egy 60 centi belső térrel indulsz.


Én külön vettem 2-nek és egynek csináltam,mert az enyéim nem aludtak együtt sajna,pedig tesók.Nagyjából akkora a ház is mint a benti fekhelyük. :D

2020. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Azert ez eleg nagy ongol:


"Nem tudom feltűnt-e a "jó az úgy" pajtatunning klub tagjainak,hogy nem azt kérdezte mit NE tegyen bele és szerintetek mi elegendő,hanem azt,hogy elfér-e X méreten 3 kutya.

Szövegértés."


... nem sokkal utana ...


"Én külön vettem 2-nek és egynek csináltam,mert az enyéim nem aludtak együtt sajna,pedig tesók.Nagyjából akkora a ház is mint a benti fekhelyük. :D"


Picit ugy tunik mint ha reszegen prédikálnál a vizrol :)

2020. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

abban ott mi volt az öngól? saját példa lett leírva kutyaház méretről.

nem az lett leírva,hogy ''''jó a pléd is'''' meg egyebek,témához kötődő.

az öngól az lett volna,ha az van oda írva,hogy jó a föld is minek kutyaház meg hasonlók.

2020. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez 3 kutyának elég kicsi, 200×100-150 körüli kéne hogy kényelmes legyen
2020. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!