Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható kennelt keresek,...

Megbízható kennelt keresek, ahonnan angol cocker spániel kölyköt lehet venni. Mennyibe kerül egy kölyök?

Figyelt kérdés

Aranybarna cocker spánielt szeretnék majd, és nézelődöm. Sajnálattal látom a sok szaporító hirdetését.


Hol lehet egészséges, törzskönyvvel, chippel rendelkező kölyköt venni?


Milyen árral érdemes számolnom?


2020. aug. 16. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Tenyésztőnél...
2020. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
200-250 vagy több. A lányok általába többe kerülnek de tenyésztő függő.
2020. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Ne bántsatok kérlek, de ezt a kutyát lehet használni valamire? Vagy csak szép? :D
2020. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
3. Vadászkutya, de ha csak szép lenne sem értem mi lenne a baj.
2020. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Én se, nem értem ki mondott ilyet :D
2020. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
egy kutyát nem azért veszünk, hogy "használjuk valamire, vagy csak szép legyen" hanem azért, hogy a barátunk legyen akivel ellehet tölteni az időnket. Nem tárgyak hanem élőlények.
2020. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os: én nem hiszem, hogy sértő kérdés ez. Van, aki kifejezetten örző-védőt keres, vagy segítő kutyát, vagy vadászatban társat, vagy hasonlókat. Attól, hogy egy kutya "csak" családtag és nincs konkrét munkafeladata, nem lesz felesleges, ahogy az a gazda sem szemét, aki viszont szerepet szán a kutyájának a saját életében, és igenis "használja" valamire. Természetesen ez akkor ideális, ha felelősen teszi.


Én nem akarom "használni", társnak keresem.

2020. aug. 17. 01:14
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
nem neked szól kérdező bocsi de elfelejtettem odaírni hogy a hármasnak szólt. :D
2020. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint látom kicsit régebbi kérdés.

De facebookon van egy “spániel” nevezetű csoport. Ahol a rögzített bejegyzéseknél le vannak írva az összes spániel tenyésztő nevei, illetve hogy milyen színű kölykök szoktak ott születni.

Általában előszokták jegyezni a kutyusokat, és van hogy több évet is kell várnod rá ha éppen előjegyeztél de nem születik olyan színű, vagy csak szimplán már előtted sokan jegyeztek előre.


Az árakon lehet gondolkodni 200e- felfele, a határ a csillagos ég.


Illetve gondold át hogy biztosan ez a fajta illik leginkább hozzád, de legfőképp az életviteledhez. Hosszú szőrük miatt igénylik a hónaponta való trimmelést. Szőrükbe könnyen beleakadhatnak, elrejtőzhetnek benne a kullancsok. Nem egy ölebkutyáról van szó. Muszáj neki megadni a mindennapi több órás mozgást, pláne ha nem kertes házban laksz. És még sorolhatnám, nem lebeszélni akarlak de macerás fajta, a különböző fülbetegségeiről nem is beszélve.


Nekem is az van, most hat hónapos a kutyus. Eddig minden rendben volt vele. Nem rágott szét még semmit (még) aztán kitudja mit hoz a jövő!


Ha viszont mindenképpen a spániel a megfelelő fajta számodra akkor pedig sok sikert :))

2020. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!