Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gáz ha egy pasinak csivavája van?

Gáz ha egy pasinak csivavája van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kiskutyát de eddig minden haverom azt mondta nagyon b.zis! Pedig a körülmények csak egy hasonló termetű kutyát engednek meg. Szerintetek?

2020. aug. 7. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kifejezetten szimpatikusak az olyan pasik akiknek kis kutyájuk van. Számomra ez azt jelképezi, hogy gondoskodó és a szíve a helyén van, ugyanis általában aki ilyen kiskutyát tart, az elkénezteti, jól gondját viseli. Ez számomra csak is pozitív lehet!
2020. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem, de sokan gondolkodnak úgy, mint a “haverjaid.” Ha csivavát szeretnél, ez ne tartson vissza, de készülj fel rá, hogy sokak szemében fura leszel.
2020. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem b.zis.... Miért lenne az? Ő is élőlény, nem Tőle függ, hogy te most b.zi vagy-e, vagy sem... Nekem 2 is volt már, nagyon imádtam Őket, és későbiekben is szeretnék majd egyet, ha elköltözök a szüleimtől... 17/F
2020. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem az. De Téged miért érdekel, hogy mit gondolnak rólad? Ha Te kistestű kutyát szeretnél, akkor vegyél azt. Nekünk is egy bolognesünk van. És valóban én is nagyon bírom, ha egy férfinek kistestű kutyusa van, de ismerek olyan pasikat is, akiknek nyuszija van. Valóban szebb lelkületet sugall. Nyugodtan vágj bele, és szeresd nagyon! :-)
2020. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Páromnak (nagydarab, izmos pasi, profi hokijátékos volt valamikor) pont törpenyuszija volt, jelenleg pedig cicát szeretnénk venni :)

El se merem képzelni, erre mit mondanának az ilyen szerencsétlenek, mint a haverjaid, akik annyira kisebbségi komplexusosak, hogy még a kutyájuk méretével is kompenzálni akarnak. Egy fokkal súlyosabb kategória, mint azok, akik szerint a kis autóval járó férfiak bzik.

Ja meg még annyi, hogy van egy nagyon jó meleg barátom, aki német dogot tart 🤷‍♀️

2020. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
A férjem az a tipikus kigyúrt ember, akikkel a konditermeket szokták reklámozni. És mindenki azt hiszi róla, hogy bunkó, meg ilyesmik, addig, amíg nem látják a másfél éves szőke hajú, kék szemű, igazi csajos kislányunkat az egyik kezében tartva, a másikban pedig a norwich terrierünk van. Az én véleményem az, hogy egyáltalán nem b*zis, és akinek ilyenek jutnak az eszébe, azzal igen nagy problémák vannak.
2020. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Abban az egyetlen esetben gáz, ha az ember elfelejti, hogy a csivava vagy más hasonló méretű kutya is kutya, de ez nemtől függetlenül gáz. Szóval amíg kutyaként tartod, ugyanúgy fegyelmezed, tanítod, sétáltatod, gondoskodsz róla, mintha bármilyen más fajta kutyád lenne (nyilán figyelembe véve a kistermetű kutya alapvető szükségleteit, tehát ha télen a -20 fokban pulóvert, kabátot adsz rá az természetesen szintén NEM b.zis, hanem az egyetlen mód arra, hogy ne kelljen tüdőgyulladással orvoshoz vinni), tehát azért rózsaszín tütüt nem húzol a derekára, nem lakkozod a körmeit, addig egyáltalán nem b.zis csivavát tartani. Nem meglepő módon ez egyébként tapasztalataim szerint a férfiaknak sokkal könnyebben megy, ahogyan a nevelés része is.

Nem akarok általánosítani, de rengeteg olyan nőt látok, aki sivítva kapja ölbe az agresszívan hörgő kiskutyáját, amikor az út túloldalán békésen, pórázon sétálok a 14 éves, félig már süket goldimmal :D És ez meg ugye hosszútávon szegény kiskutyának is roppant kártékony, ilyen nevelési hibákat szerintem jóval kevesebb férfi követ el.

2020. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg baromi aranyos :) A szó legjobb értelmében, persze.


Ismertem egy nagydarab pasit, neki drótszőrű tacskója volt :) Hosszú kicsi plüssmaci :D

2020. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem ratyis csak rohejes. Azzal meg nem kell foglalkozni.
2020. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

Pontosan ilyen egy ferfi ember akinek csivavaja van :)


https://www.youtube.com/watch?v=xay7sOC-fd4

2020. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!