Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobb lenne, ha a kutyák több...

Jobb lenne, ha a kutyák több ideig élnének?

Figyelt kérdés
Természetesen nekem is hiányoznak a halott kutyáim, de ha egy emberhez hasonló élettartamuk lett volna, nem ismerhettem volna meg mindegyiküket.
2020. júl. 30. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés. Nyilván örülnék neki ha élne még az előző, és az elején gondolkodtam hogy mos mi ezen a kérdés , hát persze hogy jó lenne ha tovább élne. De aztán elolvastam a magyarázatot. És tényleg ha sok ideig élnének csak 1- et ismernék a 4 helyett. Lehetetlen számomra a döntés. Szerintem fogadjuk el ahogy van, de amúgy akkor is ezt mondanám ha addig élnének mint az emberek és fordítva lennne az egész. Úgy jó ahogy van. Nem véletlenül van így.
2020. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha szofogado es fitala eleteros robbanekony maradna 100 evig,felolem elhetne szaz evig a kutyam. Inkabb a pasikat cserelgetnem 😂
2020. júl. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Túlszapotodnának afelelőtlen állattartók miatt.Rengeteg kutya kerülne menhelyre.

De egy kutyát több mindenre lehetne megtabítani. Tovàbb élnének a vakvezető és rendőr kutyák is ami több szemponzból is előnyös lenne.

2020. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!