Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyát,...

Nagyon szeretnék egy kutyát, de lakásban lakunk, milyen kutya van el így?kicsit hosszabban lent

Figyelt kérdés
A szüleim attól félnek, hogy szomorú lenne mikor mi suliba vagyunk, meg rosszalkodna, szerintetek ez igaz, és melyik fajta kutya az aki elvan és nem olyan nagy?

2020. jún. 20. 12:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
sajnos a tesom allergias a macskakra.
2020. jún. 20. 13:24
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
sphynx :)
2020. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
10 eves kutya legyen. Az nem rag valszeg. Kisebb a mozgasigenye. Bernathegyi stb.
2020. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

10 éves bernáthegyi :D


az a fajta 8-10 évet él

2020. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Biztos van az osztálytársaid között olyan, aki kutyát tart lakásban.Vagy a környéketeken csak látsz sétáltatni.

Beszélj velük.

2020. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Én pár napja kaptam egy kiskutyát. Nekem több évembe tellet mire megengedték. Ugyan úgy panelban lakunk. Spániel kutyusom lett, ők ilyen középméretűek.

A szüleid valószínűleg tartanak attól hogy az ő feladatukra hárul levinni pár év múlva, mert esetlegesen megunod már nincs kedved sétàltatni.

Suli mellett nem ajánlanám én sem. Neki sem tesz jót, hogy estefelé beesel és megsimogatod, aztán mész házit írni. A kutyát nem csak dédelgetni kell, nagyon sok költséggel jàr. Lehet ez is a kiinduló probléma. Inkább fogadj örökbe, ott megnézik hogy mennyire bánsz jól a kutyával, és ha nem visszaveszik tőled.

Több barátnőm is van akinek kutyája van de az anyja-apja viszi le sétálni. Nem tudom mennyi idős vagy, de gátlásokba is fogsz ütközni. Elmennél a barátnőkkel valahova? Nem, mert valakinek vigyázni kell a kutyára. Magaddal vinnéd? Ez nem kutyabarát hely.

Mérlegelj, hogy lesz kutyád akivel alig tudsz foglalkozni, és unja magát szegény. Vagy vársz addig ameddig a saját lábadra nem állsz, és veszel magadnak a SAJÁT házadba egy kutyát.

2020. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Paradox lesz amit írok, a kutyának nem elsősorban arra van szüksége hogy a hatalmas kertben unatkozhasson, hanem arra, hogy a gazdája mindig a közelében legyen, amikor erre szüksége van, és erre egy lakás még alkalmasabb is lehet. Egy átlagos kutya mozgásigénye, két több órás séta között, maximum 7-10 méter.
2020. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2020. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#13 lakásba bernáthegyi, jóisten gyerele...
2020. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát igazából valami angol buldoggal kéne még próbálkoznod. (amikor nem vagytok otthon akkor pedig valami kutya pelust, ha esetleg dolga akadna. Ezen kívül pedig ha azt esetleg meg tudhat ám, hogy kb mennyit vagy távol akkor talán még többet tudnék segíteni.
2020. jún. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!