Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van esetleg olyan aki csinálta...

Van esetleg olyan aki csináltatott kutya DNS tesztet?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani oldalakat amik megbízhatóak, és ahol érdemes megcsinaltatni? Annyira nem olcsó dolog, ezért nem szeretném feleslegesen kidobni a pénzt kamu oldalaknak.

2020. jún. 4. 01:54
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem ismerhetőek fel fajtajellegek a kutyán, akkor sajnos kidobott pénz lesz a DNS teszt is. Lényegében valószínűségi adatokat fogsz kapni.
2020. jún. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Én csináltattam.


kutyadns.hu, nagyon normális a srác, aki csinálja. 37 ezer. De megéri. :)

2020. jún. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt én is néztem, de kutyás csoportokban többen írták, hogy gyanúsan kamu az oldal, ezért nem mertem bevallalni. Nagyon köszönöm, hogy írtál, akkor az lesz a befuto. :)
2020. jún. 4. 07:10
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne kamu?
2020. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat a kapcsolati adatoknal nincs semmi adat a cégtől, az ÁSZF-et sem találom sehol, nincsenek vélemények, nincs semmi facebook oldal vagy hasonló, kicsit gyanús.

De így, hogy írtad, hogy neked bevált lehet beprobalkozom.

2020. jún. 4. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
1: Azt is le lehet ellenőrizni DNS teszttel hogy fajtán belül melyik kan volt az apja egy kölyöknek. Egy jó DNS labor teljes mértékben hiteles adatot ad, egyáltalán nem valószínűségit.
2020. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Apasági vizsgálatnál valóban biztos adatot kap, de azt az összes labor meg tudja csinálni hitelesen. A kérdés alapján feltételeztem, hogy a kérdező fajtasági vizsgálatot szeretne, mert annál nagy eltérések lehetnek a különböző laborok között (attól függően milyen és mennyi tesztet végeznek el).
2020. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, egy befogadott kutyusról van szó, és csak szeretném tudni, hogy vajon milyen fajták lehetnek benne.

Természetesen mindenképp imádjuk, ezen semmi nem változtathat, csak hát a kíváncsiság azért mégis ott van.

2020. jún. 4. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Van egyébként fb oldaluk, ugyanígy kutyadns néven fut. Nekem jó tapasztaltom van velük, tuti nem csalók. Meeeert, nem kell megadni semmi adatot a kutyáról, csak a chip számot meg a nemét. Na azért gondolhatod, hogy nekem se volt mindegy, hogy átvágnak-e 37 ezerre, ezért belegondoltam, hogyha mondjuk csalók, összedolgoznak egy dokival, megnézik petvetdatán, milyen fajta van beírva a kutyának, aztán kitalálnak kb valami hasonló fajtákat neki. Nade, a mi kutyánk mentett, és a petvetre keverék van beírva, es azon felul csak annyi adatot adtam meg, hogy szuka. Azt ránézésre megmondom, hogy bull tipusu, es visszajött az eredmény, hogy pit bull, fajtatiszta, 4 generációra visszamenőleg. Szóval engem meggyőztek! ;)
2020. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Uu nagyon jo, köszönöm a választ. :)

Hamarosan kipróbálom.

2020. jún. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!