Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen fajtatiszta kutyát szeretnénk,közepes termetűt, beagle mellé,így jó lenne,ha hozzá hasonló habitusú lenne.Kint tartanánk,fűtött helyen.A tibeti terrriert és a közép uszkárt néztük eddig,nem tudom,ők mennyire tarthatók kint a szőrük miatt.

2020. máj. 14. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beagle mellé szerintem beagle a legjobb, nekem is így van. Viszont azok a fajták közül amit felsoroltál egyik se kinti kutya, inkább szobakutyáknak mondanám őket.
2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10-15 fokban lenne tartva
2020. máj. 14. 11:52
 3/5 anonim válasza:
12%

Te sem vagy fajtiszta minek fajtiszta kutya? Menj el egy menhelyre és keres egy aranyos kutyát jobb döntés mint venni egy méregdrága tenyésztett kutyát.

Egyébként a tacskó a legjobb választás. :)

2020. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kintre uszkárt ne. Nem döglene bele a 10-15 fokba, viszont embermániás az összes. Még ha nem is csinál az ember semmi különöset, egy benti kutyának sokkal több passzív figyelem és társaság jut, mint egy kintinek (ott van, amikor főzöl, filmet nézel stb.). Egy kinti ettől az együtt töltött időtől elesik, egy uszkárféle embermániás, érzékeny lelkű kutyát nagyon megviselne.


Szűkítsük a kört, írd le kérlk mit tudsz nyújtani a kutyának, illetve van-e olyan tulajdonság, ami kizáró tényező?

2020. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Tibeti terrier toketes kintre (valojaban nem is erzi jo magat bent) pont errol beszelgettunk ma a kutyasuliban.
2020. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!