Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeret nálunk lenni a kutyánk?

Szeret nálunk lenni a kutyánk?

Figyelt kérdés
Most 9 hetes a kutyusunk( másfél hete van nálunk). Eddig nem igazán látszik úgy hogy szeret minket/velünk lenni. Ez azért van mert még kicsi vagy nem jó neki itt?
2020. máj. 9. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis, miből gondolod, hogy nem szeret ott lenni?
2020. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alig van pár napja nálatok hiányzik neki az anyja...

Az én kutyám már 8 honapos volt amikor hozzam kerult felnőtten már de fél évig tartott mig elfogadott és megszokta a helyet.

Idővel megszokja az új környezetet. Kölyök hamar alkalmazkodik.

2020. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hahó, ő egy kisgyerek, akit elhurcoltak az anyja mellől idegenekhez. Mit szeressen? Ennyi idő alatt nyilván nem bízhat meg bennetek.
2020. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még kicsi majd megszokja az új környezetet.


De amúgy miből gondolod,hogy nem szeret?


Speciel mikor haza hoztam a kutyámat 10 hetesen, rajtam kívül mindenkit leszart,semelyik családtaghoz nem ment oda,ha eldobtak neki valami játékot akkor nem ment utána.Csak én léteztem számára. Apám ki volt borulva,hogy milyen kutya ez. Idő kellett meg sok közös játék,hogy mindenkihez szívesen oda menjen. Bár én vagyok neki a minden. Valószínű ő inkább egy gazdás jellem. Ettől függetlenül ma már bármelyik családtagot szívesen fogadja,bárkivel eljátszik. 5 hónapos.Tény én vagyok a központ neki.


Ami fontos ne erőltessétek magatok rá a kutyára próbáljatok vele játszani,de ne erőltessétek,hogy ölbe veszitek,meg akaratosan a társaságát keresitek vannak kutyák akiknek több idő kell míg átállnak az új helyre. Gondold el 8 hétig megszokott egy közeget,szagokat,embereket,kutyákat,napirendet.Aztán egyik napról a másikra új szagok,új emberek,új kutyák(ha van) új környezet. Ez mind sok dolog a kutya számára. Ha már megszokta a helyet úgy is megszokik titeket.

Ha meg vannak oltások vigyétek sétálni,játszatok,kutyaovi, sok sok olyan program kell ahol kapcsolatot lehet csiszolni.

2020. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!