Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhöghet a kutyám? 15...

Miért köhöghet a kutyám? 15 perce kezdte kb

Figyelt kérdés
Mi lehet a baja eléggé elkezdett köhögni. Adtam neki Acc 100-at anno az orvos javaslatára. Most volt egyébként teljes kivizsgáláson (vérvétel, ultrahang, szívférgesség szűrés illetve lábait csípőjét átnézték a nyakát átnyomkodták ) azt mondták teljesen egészséges. Kedve nagyon jó illetve az étvágya is. Pollenallergiája van azt tudom de nagyon aggódom. Elvigyem ügyeletre?
2020. ápr. 16. 22:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kennelköhögés ellen is be van oltva.
2020. ápr. 16. 22:28
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem,lehet hogy jobban elojott az allergiára és azért köhög?


Szerintem ha nem múlik el neki rövid időn belül meg akkor ügyelet, nehogy megfullad jon a kohogestol

2020. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megfulladjon*
2020. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt voltam vele dokinál a szívférgessév szűrés miatt és pont megkérdeztem, hogy mit csináljak ha nagyon köhög mert úgy szoktam, hogy kétszer adok neki acc 100-at és ha nem múlik ( olyan még nem volt) akkor viszem fel. Azt mondta ne aggódjak miatta ne vigyem ügyeletre és emiatt nem is muszály orvoshoz fordulni csak ha nagyon nem múlik. Most egyébként már lekopogom nem köhög. Viszont ugyan úgy ugat.
2020. ápr. 16. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Hali, allergiára van egy új gyógyszer, ami nem szteroid alapú és jó a pollenallergia ellen is. Legalábbis a doki ezt mondta, mikor nem volt 100%,milyen allergiái vannak a kiskedvemcemnek. Apoquel a neve, kúraszerűen kell adni. Esetleg kérdezz rá, nézz utána (mi végül nem használjuk, csak előjött, mint lehetséges választás).
2020. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De ha teljesen ki van vizsgáltatva akkor nagy baja nem lehet ugye? Daganat vagy ilyesmi. Egyébként van neki enyhe légcsőszűkülete is és még arra gondoltam, hogy emiatt hamar megfázhat.
2020. ápr. 16. 22:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Most lett kivizsgalva és minden ok. Nagy baja tuti nincs, az kiderult volna. Legcsoszukulet meg allergia viszont okozhat kohogest.
2020. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, az is lehet, ha nem súlyos, és a dokiban is megbízol, akkor ne rohanj ügyeletre ezzel. De írod, hogy jó közérzete, étvágya van, akkor pláne.

Sajnos, ahogy embernél is, állatoknál is egyre gyakoribb az allergia. :(

2020. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bassgus pont van itthon ilyen Apoqel 16mg tablettám a múlthéten hoztam neki arra az esetre ha vakarózna. Na holnap felviszem dokihoz a kutyusomat aztán megkérdezem, hogy kúraszerűen nem-e adhatom neki. Jövőre csináltatok neki egy teljes allergia vizsgálatot és azzal az ún eljárással vissza fecskendezik a vérét vagy mit csinálnak és állítólag attól nem lesz gond az allergiával. Csak több mint 100E ft azért csak jövőre tudom.
2020. ápr. 16. 22:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Reggel elvittem a dokihoz (éjszaka már nem köhögött, reggel is csak egyet). Azt mondta rendben van valószínűleg allergia. Megnyomkodta a légcsövét is és nem is köhögött pedig légcsőszűkülete van és állítólag sokkal jobban szoktak köhögni. 😊
2020. ápr. 17. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!