Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhas a kutyám bent a házban?

Bolhas a kutyám bent a házban?

Figyelt kérdés
Sziasztok kérdésem az lenne hogy francia bulldog kutyusom bent van de napközben sokat van kint este bent alszik, viszont bolhas a nyakán láttam 2 db ot is. Ma voltam állat patikában vettem simparica tablettát és bolha elleni sampont valamint vmi Sparyt is amivel fújni kell a fekhelyet. Lefurdettem, beadtam a gyógyszert neki mennyi idő múlva lessz hatásos valamint bent a házban a bolhák mennyire artalmasak ránk így hogy ma kezeltem? Bent alszik a saját agyában a háló szobákban nem szeretném ha bolhák lennének mindenhol ezért amit tudtam át töröltem ezzel a sprayvel is. Így hatásos lessz valamennyire?
2020. febr. 11. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig is bolhás volt, és nem ártott nektek, ezután sem fog. A tabletta 8 órán belül hat.
2020. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen bent volt hát remélem kioli őket majd minden héten 1 x megfurdetem a samponnal őt. Remélem hatni fog a simparica.
2020. febr. 11. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sanszos, hogy a szobátok is bolhafertőzött már.

Lehet házilag is irtani a bolhákat, de, ha van rá kret, egy hozzáértőt hívnék bolhamentesítésre.

2020. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a sprayt mondtak az allatpatikaban hogy ez direkt erre van mindent fújjak be vele függönyt stb karpitot is.. Ettől többet nemtehetek Fertőtlenítek és bolhastalanitom a kutyust kapott gyógyszert és 1 fürdőt ma bolha elleni samponnal. Megismetelem meg nem látok benne bolhat végképp. Remélem ez elég lessz hogy kiirtsam belőle amúgy nem vakarozott.
2020. febr. 11. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Vannak gyogynovenyek bolhairtasra,amik nem artalmasak neked se meg a kutyadnak se! Az egesz hazat bespriccelhsted a fozetbol.


Next guard spectra bolhairto is! Havonta kell adni.

2020. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is az NexGard Spectra, másodszor pedig vényköteles...
2020. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit látsz felnőtt bolha, az csak a jéghegy csúcsa. Tutira akad a lakásban egy nemzedéknyi lárva és báb is. Folyamatos kezelés mellett is kell pár hónap, míg kipusztulnak.
2020. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez egy nagy k__a nagy szo_as lesz. Egyszer kapott el bolhas a kutyam (O benti tartasu, valoszinunek tartom, hogy egy masik kutyatol kapta el), en nagyjabol 1 het alatt irtottam ki. Minden textilt kimostam magas hofokon 3-4x es folyamatosan fertotlenitettem az egesz hazat. A kanapet, agyat, matracot es a nagyobb meretu szonyegeket amik nem fertek be a mosogepbe ecetes+mosogatoszeres lottyel mostam at. A kutyanak en bravectot vettem, es abban az 1 hetben minden nap furdott. Aztan eltuntek, szerintem en koran kapcsoltam de hallottam mar pl macskatartotol, hogy O a cicainal 2-3 honapig szenvedett...
2020. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!