Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rángatózott alvás...

A kutyám rángatózott alvás közben. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Néztem ahogyan alszik és akkor elkezdett rángatózni.Nem tapasztaltam még hasonlót csak most vettem észre. Talán arról álmodik hogy fut. A kutyák szoktak egyáltalán álmodni?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. júl. 22. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem is az lehet, hogy álmodik, szoktak ők is álmodni! amúgy nem veszed észre, de lehet hogy néha te is rángatózol álmodban, nem tudhatod :P
2010. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, álmodott. Az én kutyáim is szoktak olyat. Sőt van, hogy félig nyitva van a szemük, úgy alszanak, és mozog a szemgolyójuk. Olyankor olyan ijesztőek! :)
2010. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

huu ez a videó .. szegény, de durva.

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 22. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, álmodik.:)

Az enyémek is szoktak, rángatóznak, ugatnak, vicsorítanak, és "sírnak". Ébreszd fel, és mondd neki, hogy "csak álmodtál".:D Én mindig ezt csinálom.:DD

2010. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miről álmodhatnak a kutyák (mondjuk az enyém biztosan az evésről) de igen, szoktak. Az én picúrom is néha felriad, vagy nyüszög.
2010. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

A kutya álmában a napi eseményeket éli újra.

Ha valami új helyen sétálunk és sok érdekesség van, akkor ugat, ha nagyot szaladgált, akkor fut, ha meg valakivel összetűzésbe kerül, akkor vicsorog álmában.

Ha sokat álmodik, azt jelenti, hogy érdekes dolgok történtek vele, jó gazdija vagy.

2010. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az enyém néha csukott szájjal ugat meg 'szalad' álmában:D annyira édes ahogy ráncolja közben a homlokát... jó kis kalandokat élhet át :D
2010. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!