Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik meg minden kis...

Miért eszik meg minden kis apróságot a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kan rottweilerem. Az a helyzet vele, hogy kicsi kora óta mindent megeszik. Nylon zacskótól elkezdve, a textil anyagú dolgokat, műanyag, gumi, kavicsok, kisebb labdákat lenyeli, szal mindent ami befér a szájába.. Eddig még szerencsére nem volt semmi baja tőle max párszor volt hasmenése, meg kihányta vagy esetleg természetes úton kijött. Kicsikorában mindig elvettük tőle a dolgokat, de úgy látom nem lehet erről leszoktatni. Mégis mit tegyek?
2008. nov. 19. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!nemtudom miért csinálják ezt a kutyákaz enyém is ugyanezt csinálja (igaz ő francia bulldog és kisebb dolgok férnek a szájába)Vettem neki egy csomó rágókátazóta kevesebbet rág, eszik meg dolgokat meg olyankor elveszem tőle és szigorúan rászólok


remélem segíthettem

2008. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is rászoktam szólni szigorúan, csak az a baj hogyha éjjel zabál be vmit akkor nem vagyok ott és nem tudok rászólni
2008. nov. 19. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki több nagyobb játékot, amit nem tud lenyelni, és éjszakára csak ezeket hagyd elől. Kisebb tárgyakat tegyél olyan helyre amit nem ér el.
2008. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én kutyám is lenyel köveket, tacskó keverék. néha azért nyeli le, hogy ne vegyem el, de rágja, és félek, hogy a foga letörik, mert nem hagyja abba a rágást. 3 éves.

a rotim is minden szöszt megeszik, de még csak 8 hetes.

2010. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!